Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kéne valami megnyugtató válasz?

Kéne valami megnyugtató válasz?

Figyelt kérdés
22.környékén volt peteérésem. Együtt is voltunk de ma görcsöl a hasam,olyan mindjárt megjön érzés. Meg fog jönni? Nagyon szomorú lettem
2017. jún. 29. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem, amikor terhes voltam. Még ne szomorkodj, terhesség elején még jó ideig teljesen normális és gyakori is ez az érzés. Persze azt tanácsolom, ne éld magad bele teljesen, de még bármi lehet.
2017. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetne ma a beágyazódás? Ezt érezhetem?
2017. jún. 29. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ha már most így stresszelsz, mi lesz később? Mi lesz az első 12 hét folyamán? Nyugodj meg!!! Ha megtermékenyültél, akkor lehet beágyazódás...de várd meg amíg késik, addig hiába pörögsz ezen. Semmit tenni nem tudsz érte vagy ellene. Nem rosszból mondom, de tényleg semmi értelme.

Lesz még elég időd aggódni.

Nyugiiiii!!!!!

2017. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom...csak már ez a 9. Probálkozos honapunk. Mostmár kaptam folsavat. Sirhatnékom lett mikor megéreztem a hasfájást
2017. jún. 29. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal erősebb mindjárt megjön érzésem volt terhesen, mint bármikor azelőtt, egyfolytában wc-re mászkáltam, mert azt hittem végre megjött, aztán 3 nap késésnél pozit teszteltem. Más nőknek is ugyanilyen volt itt a gyk-n, szóval ezek a tünetek semmit nem jelentenek.
2017. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!