Mit javasolnátok ?

Figyelt kérdés
A menzeszem 2 hete késik és rengeteg tesztet csináltam ez idő alatt, de mind negatív. A párom néhány másodpercre hatolt belém, majd óvszerrel védekeztünk. Tudom így nem volt abszolút hatékony a védekezés, de többé nem követem el ezt a hibát. A negatív tesztek ellenére fennállhat a terhesség ? Érdemes megvárnom a következő menzeszt vagy inkább menjek el egy HCG vérvételre vagy akár orvoshoz ?
2022. nov. 2. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a késés idő bőven elég ahhoz hogy egy teszt erős pozitív legyen,a "behatolas" dátumot ugyan nem írtad,de sejthető hogy a várt meznesz előtt történt. Magyarul nyugodjál meg, kizárható a terhesség. Lehet hogy az ezzel járo stressz miatt késik.
2022. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Több mint egy hónapja történt az aktus.
2022. nov. 2. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2022. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Akkor 100%san kizárható a terhesség. Ha pár napon belül sem jön meg,kérj időpontot nőgyógyászhoz. Lehet a hormonokkal lesz probléma.
2022. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Volt már egy ilyen probléma, hogy 2 hetet késett, de az orvosom semmit sem tudott megállapítani, ezért szeretném hanyagolni.
2022. nov. 2. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj,de ne is stresszeld magad terhességen mert nem vagy az 🙂
2022. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan várd meg a következő menzeszt, biztos, hogy nem vagy terhes.

Valószínűleg amiatt késik ennyit, mert ennyire stresszelsz miatta.

2022. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Nekem a kimaradt menstruációm után 10 nappal lett halvány pozitív a tesztem. A peteérésemet biztosra tudom, hogy mikor volt pedig. Szóval nem szabad ilyen biztosra menni, hogy a teszt 100%-ot mutat az elmaradt menzesz napján.
2022. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó tesztet a késés 12-dik napján csináltam. Így biztos az eredmény ?
2022. nov. 2. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tobb, mint 1 honapja volt az aktus es mar 2 hete kesik neki. Azert ne szorakozzunk mar, hogy a rengeteg teszt ellenere (a kerdezo irta, tehat nem egy darabot csinalt meg nem is kettot gondolom) meg igy is terhes :DD
2022. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!