Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mettől meddig érdemes tesztet...

Mettől meddig érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem a nem várt napján pl az elsőt, utána 2 nappal még egyet akármilyen is lett. Ha az is negatív akkor érdemes még később is csinálni, vagy akkor már nem? Késés hanyadik napján kell beletörődni, hogy ez a hónap is sikertelen?


Bele estem előző hónapban abba a hibába, hogy a kémiaira elhittem, hogy sikerült. Soha többet nem tesztelek a nem várt előtt. Ezért lennék arra kíváncsi, hogy kb hány teszt / hónap, és mikor érdemes csinálni.

Késett is jó pár napot, és minden száraz nap reményt adott. Sajnos túl sokat teszteltem 😔 Úgy döntöttem megnyugszom, és lazítok. Havi 2 teszt az gondolom még belefér. Ti hogy csináljátok?


2022. nov. 3. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Volt jópár kémiaim, én szeretem tudni, hogy mi a helyzet.

Az a baj, hogy 2 hét késésnél is elmehet, vagy lehet missed 9.héten vagy a 7.en sajnos így is jártam, már.

Az a tuti ha már megszületett, addig bármi is lehet.

2022. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Én anno a nemvart napján teszteltem, ha az pozitív volt akkor nem teszteltem meg hogy erősödik-e stb. Elmentem az orvoshoz és kész.

Ha negatív volt, akkor 3 nap múlva megint néztem ha az is negatív akkor tuti nem volt semmi.

2022. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem elozo honapban, akkor jott meg, amikor el kellett volna mulnia, mindennap teszteltem. Szerintem ha aznap amikor meg kell jonnie es utana max 2 nappal tesztelsz meg az eleg, de mindenkinel valtozo. En olvastam olyat is, hogy valakinek 2 het utan jelzett a teszt
2022. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem*
2022. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 6. hétben voltam, amikor először pozitív lett a tesztem. Voltak tüneteim, de inkább csak utólag jöttem rá, mert simán az ember be is tudja magának képzelni akár.
2022. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tavaly volt missed ab-m,annál gyengén de megjött a menszesz és mégis volt 2 pozitív tesztem.

Idén nemvárt napján volt pozitív és másnap egy másik fajta is.

Barátnőmnek is kémiai volt, pozitívat tesztelt majd egy hét késéssel megjött neki.

Pár napig szerintem lehet különböző teszteket csinálni,de egy vérvétel pontosabb értéket mutat.

2022. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok nemkem ahol végül nem lett szívhang 15 ezer felett volt a hcg szintem, sajnos az sem tudja, hogy mi lesz a végén.
2022. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!