Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő héten pénteken kellene a...

Demeter Katalin kérdése:

Jövő héten pénteken kellene a nem vártnak jönni, pár napja görcsölgetett a hasam, de az mára elmúlt, a héten volt pár nap mikor émelyegtem, a melleim picit fájnak.Mikor érdemes tesztet csinálni? Lehet hogy baba van?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Akkor érdemes, amikor nem jön meg a várt napon.


Ennyi idősen, ha terhes lennél, akkor sem lennének még tüneteid a terhességtől, max. ha beképzeled.


De nem tudom, ezt miért kell minden nap leírni. Lassan már fél órával szex után tünetet éreztek.

2022. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ezt a héten kezdtem el érezni! 3 napja a derekam is majd le szakad úgy fáj!



De amúgy ne haragudj, de miért szólsz hozzá, ha ilyen goromba vagy? Sztem ez egy olyan oldal ahol mások tapasztalatára kíváncsiak az emberek, nem a negatív kommentekre! Inkább meg se szólaltál volna!

2022. máj. 20. 19:48
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy hét múlva kellene megjönnie, most még biztosan nem a terhesség miatt vannak ilyen tüneteid. Várj egy hetet és kiderül.
2022. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Jövő hét pénteken érdemes tesztelni, max egy pár nappal előtte, ha van 10-és teszted.

Lehet hogy az 1-nek nyers a stílusa, de az igaz, hogyha jövő héten kell megjönnie akkor kb egy hete volt az ovulációd úgyhogy max annak a tüneteit érezted.

A terhességi tüneteket a hcg hormon okozza, ha jelen van azt a teszt is kimutatja, de ilyen korán még nem is lehet jelen.

2022. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
2.első válaszoló válaszában nem érzetem gorombaságot...teljesen normálisat válaszolt.
2022. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem csak az utolsó mondatával van bajom!
2022. máj. 20. 20:08
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
6.Akkor ne nézd ha bajod van, nem muszáj mindenre reagálni. :) jó tanács. neki ez csak egy vélemény amihez joga van és van benne igazáság.
2022. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%

*Sztem ez egy olyan oldal ahol mások tapasztalatára kíváncsiak az emberek"


Akkor írd be a keresőbe, tényleg minden nap van ilyen kérdés, elég sok tapasztalatot fogsz tal@pni.

2022. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2022. máj. 20. 20:14
 10/25 anonim ***** válasza:
8%
En a helyedben hetfon/kedden tesztelnek egy 10es erzekenyseguvel.Mondjuk facelle teszttel. Elvileg kellene mar mutatni :)
2022. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!