Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első Clostis hónapom volt....

Első Clostis hónapom volt. Létezik, hogy a gyógyszertől a 9. -10. napon már van Pé?

Figyelt kérdés
Ciklusom változó, legutóbb 25 nap volt. LH-teszt sosem volt olyan erős, mint a használati utasításon leírtak. Kb. fél nap tojásszerű -ennyi. A teszt egyre halványabb (akinek sikerült a babóca, annak valóban folyamatosan 2 csíkot mutat az LH-teszt?)Szedek Gravidát. E-vitamint, barátcserje kapszulát, palást és cickafarkot. Szerintetek? Két éve görcsölök a projecten.Feladjam és "lízingeljek" gyerkőcöt?
2008. dec. 24. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy akkor van pé-d. Az ovuteszt nekem sem mutatta az ovut, de én is a nyákból tudtam. Most várom hogy ne jöjjön meg, eddig még semmi. Nekem is ez volt az első clostis hónapom, de nekem a 18.nap volt pé-m.

Drukkolok! Sok sikert!

Kellemes ünnepeket!!

2008. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

lehet

nekem rendszeres ciklusom volt, elso clostis honapban 3 pém volt, csak neztem. (és elsőre ossze is jött, most 30 hetes a pocimban)


ne gorcsolj es ne add fel.tudom milyen erzes a negativ teszt, én az első utan ugy panikoltam, hogy szep volt nezni, a párom meg kerdezgette neki nem e kell elmenni dokihoz..aztan jött meg egy negativ, es meg egy negativ, ez utobbi akkor, amikor mar mindennel ereztem, hogy terhes vagyok, es en mondtam, hogy az vagyok, de nem hitt nekem, jobban hitt a tesztnek :(( (es persze nekem volt igazam)


szerintem adj magadnak egy olyan 3 hónap pihit, amikor nem koncentralsz a babaprojectre se te, se a párod, és utana lehet ujult erővel folytatni.. de legtöbbeknek az ilyen "szunetekben" szokott osszejonni.


boldog karacsonyt kivanok, és tényleg ne stresszelj a baba miatt, előbb utobb osszejon, csak tenyleg minden befolyasolja, nemcsak fizikai, hanem lelki dolgok is.

2008. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!