Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első Clostis hónapban...

Az első Clostis hónapban mennyi tüszőtök ért meg, mennyi volt a domináns, azok mekkorára nőttek és mennyi repedt meg?

Figyelt kérdés
Szuri kellett-e hozzá?
2011. júl. 24. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Nekem egy domináns petém sem volt. :( A második hónapban sem. :( DE a harmadik hónapban, amikor már nem szedtem, babák lettek. :)

Sok sikert! :)

2011. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem 2 domináns tűszőm volt, ebből 1 repedt meg, kb. 23mm-esen. Első hónapban baba lett belőle, szurit nem kaptam. 15h km
2011. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek és boldog babavárást kívánok nektek és mindenkinek, akinek sikerült!
2011. júl. 24. 11:49
 4/7 anonim válasza:

Nekem volt több kicsi tüszőm, de a jobb oldalon két nagy! Az egyik már akkor 20 mm-es volt, a másik egy kicsit kisebb. Doki szerint csak a nagy repedt meg! Ez volt a ciklusom 9. napján. Én nem kaptam szurit, estrofem tabit kell 4 napig szednem! Azt hiszem ez a gyógyszer vastagítja a nyálkahártyámat!

Ez volt az első clostis hónapom, bízom benne, hogy több nem lesz! :)Te elkezdted már? Nálad hogyan alakulnak a tüszők?

2011. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sumergo ***** válasza:

Csak h tisztázzuk. A szuri nem vagy kell vagy nem. Általában mindenkinek megrepedne a tüszője szuri nélkül is, de szurival tuti megreped, tehát az orvos dönti el, h kapsz-e vagy sem. Általában azért írnak Closty mellé szurit, mert ha inszemináció van, akkor a szurival tudják pontosan belőni a tüszőrepedés idejét. Ha nem inszem mellé is adnak szurit, annak meg az az értelme, h meg tudja mondani a doki elég pontosan, h mikor kell együtt lenni a siker érdekében.

Amúgy 2+1 tüszőm lett, inszeminációm volt, így szurit is kaptam mellé. De sajnos nem sikerültek, mentünk lombikra.


24+6 hkm

2011. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Picsusz ***** válasza:
Nekem majd most következik a 3.clostys hónapom.Az első hónapban 20mm,a 2.-ban 18mm-es domináns tüszők,amik maguktól meg is repedtek.
2011. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratula a kismamiknak! :)
2011. júl. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!