Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostis tapasztalatokat...

Clostis tapasztalatokat írnátok nekem?

Figyelt kérdés
Most van az első clostis hónapom. Ma voltam ultrahangon (12. ciklusnap) és azt mondta a doki, hogy nagyon jó hírei vannak, mert két szép petesejtet is lát a bal petefészkemben. Reménykedhetek??? Szeretném, ha megosztanátok a tapasztalataitokat, akik voltak hasonló helyzetben.
2011. szept. 5. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ez a 2.hónapom.Az első hónapban volt szép pé-m,de nem lettem terhes.Talán majd most.Első babád lenne?
2011. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, első.
2011. szept. 5. 20:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked mi az oka, hogy clostylt kell szedned?
2011. szept. 5. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
A szoptatás után sem lett peteérésem.vagyis csak gyenge.Rásegítésnek kaptam,kis tesót szeretnénk.Barátnőmnek mind3 gyereknél segített ez a gyógyszer.Hajrá,drukkolok!
2011. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem is szedette a doki, többször is, 4-5 pete is érett, de nem sikerült soha! Férjemet is megvizsgálták, rendben volt az "anyag" is, nem vagyunk összeférhetetlenek.

Majd azt tanácsolta a nőgyógyász, csináljunk egy petevezeték átfújást, az egyik vezeték kicsit össze volt szűkülve, szóval segített, rá 2 hónapra teherbe estem, nem sikerült.. :( Majd hosszas nyaggatásra (mert ugye saját magadnak kell sajnos kitalálnod mi bajod lehet, mert mostanság nem bízhatod magad 100%-osan az orvosokra, persze tisztelet a kivétel) kaptam egy beutalót vérvételre, sok utána olvasás után jöttem rá, hogy a pajzsmirigy rossz működése is keresztbe tehet a sikeres gyermekáldásnak. Szóval kiderült, hogy pajzsmirigy alul működésem van!!! Felkerestem egy jó endokrinológus orvost, elkezdtem szedni a gyógyszert és 3 hétre rá már jött is a babuci! 3 évbe telt!!! Ki tudja meddig tömtek volna még gyógyszerekkel, meg kísérletezett volna a doki ezzel-azzal, mire eszébe jut, hogy ez is lehet!

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet, sőt kívánom, hogy neked segítsen a Closti, de ne keseredj el, ha azonnal nem jön össze...De ha több idő telik el, ne állj meg, menj és mindenhol vizsgáltasd ki magad! Minden ember más, más-más problémákkal, de egy sima vérvételből pl azonnal lejön, hogy a pajzsmirigy működésed rendben van-e!

2011. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nekem a clostit már megelőzték a vizsgálatok, vérvétel, átjárhatósági stb. Minden rendben volt, azaz van egy kis inzulinrezisztenciám (nem PCO) és arra kaptam metet. Szóval most csak reménykedni tudok...
2011. szept. 6. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült, kedves kérdező?
2023. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!