Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt kérdés. Mi ennek az oka?

LH teszt kérdés. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából barátnőm miatt csináltam egy LH tesztet, mert próbálom rá venni, hogy ne 10es ovu tesztet csináljon, hanem 25öset, mint én, mert ott tényleg lehet látni melyik az a nap. A 10es több napon át pozitív, és képes félrevezetni ezzel őt is.


Sajnos múltkor félre nyúltam, mert siettem, és rendeltem én is 10eset🤦, de csak miután át vettem, és kibontottam akkor láttam, szóval van 10esem is, de én nem használom.


Na lényeg a lényeg, hogy menstruáció után 1 nappal csináltam meg, gondolván hogy erősebb lesz, de nem majdnem pozitív.. Majd én megmutatom neki, hogy miért használjon gyengébbet a tutiért. (Neki az első tesztelős hónapja lesz ez)

A kíváncsiság őt is hajtotta, és menstruációja után 2 nappal csinált egy tesztet, hogy mégis milyen, meg hogy kell stb. Átküldte, és a második csík alig látszik neki😳 olyan mint a terhességi teszten a száradási csík kb. Pár nap van a ciklusunk között, de ő van előrébb, ő kezdheti nemsokára a tesztelést.


Én amit menzesz után 1 nappal csináltam ilyen lett:

[link]


Konkrétan nem merem átküldeni neki.



Lehetséges, hogy neki tényleg elég a 10es? Nekem meg a 10es szinte pozikat mutatna végig? (igen látom, hogy nem teljesen pozi az enyém sem, de a 25ösnél másnapra teljesen pozi ilyenkor)


Neki kevés az LH szintje, vagy nekem sok?

Ez jelent bármelyik számára is negatívot?


2022. nov. 6. 01:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Teljesen megszáradva ilyen az enyém:


[link]


De miért?

Most már nagyon érdekel

2022. nov. 6. 02:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért írod, nem mindenkinek ugyanannyi lh termelődik. Ha neked az összes ilyen nagyon erő, akkor a 25ös jobb, mert az szépen mutatja, ahogy már említetted is. De van akinek a 25ös sosem lesz igazán pozitív, ellenben a 10esen szépen látszódik annak is. Nem kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni, nem vagyunk egyformák.
2022. nov. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor oda adom neki a 10eseket, úgyis ki kell tapasztalnia melyik jó neki.
2022. nov. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!