Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az LH teszt ma...

Szerintetek ez az LH teszt ma már pozitív?? 20-as expect. Link alabb..

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 18. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem. Bár elég halvány a kép.

Van ugyanolyan színű mint a kontroll csik? Vagy olyannak kell lennie vagy erősebbnek.

2022. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem annak tűnik, de az a tuti, ha tesztelsz egyet holnap is. Ha az halványabb lesz, akkor ez lesz a nyerő 🙂
2022. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nekem egyformának tűnnek, holnap is csinálok, aztán kiderül.. :)
2022. okt. 18. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy csak egy tipp, ha lassan lett erős a teszt csík akkor az nem pozi. A pozi napon kb egyszerre jön ki a két csík. Innen lehet sejteni, hogy adott napon pozinak tűnő teszt valóban pozi e. Ha a kontroll hamarabb látszott és csak lassan kezdett erősödni a tesztcsík akkor az még 90%, hogy nem a pozitív nap. Legalábbis én ezt figyeltem meg az évek alatt.
2022. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez már pozitív volt ez a teszt
2022. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm! Igen, ezt már én is szoktam nézni. Kb egyszerre kezdtek erősödni, úgyhogy bízom benne.
2022. okt. 19. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ma kettőt csináltam, estére már egyértelműen negatív lett, szerintem már a déli is negatívba hajlott. Tehát tegnap volt a pozi. Az, hogy történt-e ovuláció... majd kiderül.

2022. okt. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!