Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már pozitív...

Szerintetek ez már pozitív vagy a napokban az lesz?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 6. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 12-36. De az ha a pozi napon és az utána való napon együtt vagytok szuper. :)
2022. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) csak a mensi miatt is kérdeztem😅 volt már 30 meg 33 napos ciklusom is. De ez így 31 lesz elvileg😅
2022. nov. 9. 16:28
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok.. Altalaban 29-30 naposak a ciklusaim.. Kb.15.ik nap szokott ovum lenni.Mult honapban Együtt is voltunk akkor. Bar furcsaltam, hogy nem éreztem az ovus fájdalmat. (mindig szoktam). Mult honap volt az első próbálkozós hónapunk.Még nem csinaltam Lh teszteket. És puff 17.ik napon éreztem a szurkálást. Ugyhogy menzesz is csuszott. 31 nap lett. Ebben a hónapban elkezdtem a cickafark teát.. 12.ik napon kezdtem ovu tesztelni. Halvany masodik csik még a 19.ik napon is.. Ovus fajdalom sehol. Lh teszt halvány.. És tegnap elkezdett szurkalni. Lh teszt picit halvanyabb mint a kontroll. De a mai mar full negatív. Szoval a 20.ik nap volt ovum

. Mar fogalmam sincs mikorra varjam vagy ne varjam a menzeszt. Érdekes hogy így kitolódik. Nem értem mitől...

2022. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!