Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett a tesztje pozitív...

Kinek lett a tesztje pozitív úgy, hogy menszesz előtti napokban tesztelt?

Figyelt kérdés

Mármint mikor meg kellett volna jönnie, előtte mondjuk pár nappal(2-3-4-5) és pozitív lett neki?

Január 3.-an esedékes a havim, bizok benne nem is jön meg.

Tudom aznap már lehet tesztelni, csak érdekel hogy valaki előtte tesztelt e, és pozitívat mutatott e valakinek így

Koszi előre is!


2020. dec. 31. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11 Dpon pozitív volt már 10es teszt. De biztosan tudtam az ovu napját.
2020. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 10.dpon vagyok, ha holnap tesztelek, lehet kimutatható?:)
2020. dec. 31. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi előtti nap 10-es facelle teljesen negatív lett, fel is adtam azt a hónapot, erre nem jött meg, így 4 nap késéssel csináltam még egy tesztet es pozitív lett. 😃

25 hkm

2020. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nappal az esedékes menzesz előtt lett erős pozitív. Nem számítottam terhességre, mert bár terveztük, de az első gyermekünk 18 hónap után fogant meg, és azt hittem a tesó is lesz ennyi, de ő csak 4 hónapot váratott magára. Azért teszteltem, mert furcsa tüneteket észleltem. Feszült a mellem, mint mikor tele van tejjel, és pár csepp folyt is. Nekem azt mondták, a fiú babákkal van így. Nálam ez be is jött.
2020. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy lett pozitív a tesztem mensi előtt, hogy 28-34 nap közöttiek voltak a ciklusaim és a 28 naphoz képest az első késős napon teszteltem de akkor borzasztóan halvány volt, mert valószínű, hogy később volt peteérésem így lényegében mensi előtt teszteltem ha úgy vesszük. 2 nap múlva már szépen látszott a második csík.
2020. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!

Akkor lehet holnap tesztelek, 11dpon leszek.

Anno a kislanyommal úgy jártam, hogy délután egykor csináltam meg egy xepiles 25os tesztet pár nap késes után és meg úgyis egyértelmű pozi lett. Ami mai napig megvan és picit lett csak halványabb..

Reméljük a legjobbakat 🤗

2020. dec. 31. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
13. Dpo délután lett erős pozitív. Szerintem már előző nap kimutatta volna.
2020. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10.dpon egyertelmuen pozitiv volt.
2020. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De jó!

Holnap veszek tesztet, és vasárnap megcsinalom, ha nem jön meg.

Már csak annyi a kérdésem milyen tesztet javasoltok? X-epil? Facelle? Rossmanba megyek és azért kérdem

Köszönöm a válaszotokat!😘 búék!

2021. jan. 1. 10:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Facelle vag Predictor. Az x epillel nem erdemes ennyire koran.
2021. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!