Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív terhességi teszt...

Pozitív terhességi teszt utáni napokban lehetséges, hogy mindenik teszt negatív lesz?

Figyelt kérdés
A nemvárt reggelén teszteltem egy halvány, de egyértelműen kivehető pozitívat. Másnap reggel és rá két napra(ma) is megismételtem a tesztelést, mindkettő negatív lett. Érdemes még reménykednem vagy ez már nem lesz pozitív? Valamint, ha a tegnap már negatív lett a teszt, nem kellett volna valamilyen, menstruáció-szerű vérzés jelentkezzen nálam?

2022. aug. 3. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Kémiai

Napokon belül megjön!

2022. aug. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is kémiaira gondoltam, de próbáltam reménykedni és elhitetni magammal, hogy van esély.

Kedves #2: köszönöm az észrevételed, de nem találom azt az oriási helyesírási hibát, amiről beszélsz(ellenben te elírtál valamit). Tudod, már hónapok óta próbálkozunk és ez volt az első pozitív tesztem, szóval megörvendtem neki, mert reményt láttam arra, hogy mégis lehet babánk.

2022. aug. 3. 06:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, elmegyek akkor majd a templomba is, ha az megnyugtat. 😉
2022. aug. 3. 07:04
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A halvány pozitív valószínűleg szintén negatív volt. Nem lesz ebből terhesség sajnos. Majd megjön, amikor itt az ideje.
2022. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív teszt után negatív lett a teszt, akkor ott már ne reménykedj, mert sajnos kémiai lehetett. Ahogy az első hozzászóló is írta, napokon belül meg fog neked jönni.

Sajnálom :(

2022. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Nem reménykedem akkor tovább. :( Majd a következő hónapra hátha sikeresebbek leszünk.
2022. aug. 3. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdező. Juniusban volt egy kémiai terhességem

A vérzés utàn, első peteéréskor sikerült is ujra teherbe esnem, hétvégén töltöm a 6hetet

Ne add fel!!

2022. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, gratulálok neked a picihez. Nagyon próbálom, de igazán nehéz, PCOS és inzulinrezisztencia mellett tudom, hogy nehezen fog ez menni. A mostani pozitív teszt pedig kicsi reményt adott, így tudom, hogy legalább képes vagyok arra, hogy kisbabám legyen majd. 🙂
2022. aug. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!