Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ebből baba?

Szerintetek lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Februárban lett egy P3-as rákszűrésem. Júniusban javult, P2 lett. Azóta már nem védekeztünk, csak megszakítással, ugyanis abból sem lett volna gond, ha baba lesz, de már kiszerettük volna próbálni milyen így együtt. Decemberben kell mennem újra nőgyógyászhoz szűrés miatt. Most viszont úgy döntöttünk, hogy már szeretnének babát, így élesben ment a dolog. Alkalmazás alapján pont tegnap volt az ovuláció, tegnap voltunk együtt. Én viszont előtte 1-2 nappal tapasztaltam, hogy szerintem akkor van peteérésem, olyankor másabb a folyásom. Van rá esély, hogy elsőre összejön a baba? Nyílván benne van, hogy nem, de stresszelni sem akarok, hogy ha pl nem, akkor miért nem.. stb

2022. nov. 7. 11:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit írnék, hogy fogamzásgátlót sosem szedtem, a mensim 1-2 nap plusz minusszal mindig rendszeres, 4-5 napos volt. A nőgyógyász sem látott semmit, ami miatt gond lenne.
2022. nov. 7. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Kb. 2 hét, és kiderül.
2022. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első terhességem negyedik próbálkozásra sikerült.

a második pedig harmadikra.. sosem szedtem én se gyógyszert és én néztem az ovut is ovuteszttel. persze van rá esély, sokaknak sikerül elsőre

2022. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, nem szedtem gyógyszert, nem volt soha semmi betegségem sem nekem sem a férjemnek.

6. Hónapban sikerült a baba.

21 hkm

2022. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van rá esély, hogy elsőre sikerül. A tested nem számolja, hogy hányadszorra próbálkoztok. Nekem háromszor sikerült elsőre teherbe esni, igaz, hogy ezekből csak egy baba született.
2022. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!