Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue ovulációs teszthez...

Clearblue ovulációs teszthez ért valaki?

Figyelt kérdés

[link]

Most rendeltem elsőnek itteni ajánlásra Clearblue Lh tesztet.

(van még David Lh teszt is azzal is tesztelek egyben az látható alul)


Viszont eddig állandóan ezt írja ki a tesztem hogy hiba… Nem mártom sokáig vizeletben, nem ázik el, mindig figyelek erre. Miért írja ki? Attól ha nem kapok “mosolygósat” ugyanúgy a csíkos teszt verziója valósat ad ki?


2022. nov. 7. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor vagy nem jól használod vagy hibás. Egyiknél sem jött ki az üres karika csak ez a hiba jelzés?

Szerintem így akkor inkább használd a dávid tesztet.

2022. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam egyszer fordult elő ilyen. Nem nyomtam bele rendesen a tesztcsíkot. Nálad is ezt jelzi. Ha jól van benne, akkor villogni kezd rajta egy kis ikon. Utána kb 3 perc, es megjelenik rajta az üres karika vagy a mosolygós fejecske. Egyébként nagyon jó teszt.
2022. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Benne van rendesen , kattant is.. Mindegyiknék eddig a hibát írta ki :(
2022. nov. 7. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudom. Nincs több ötletem.
2022. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dobd ki, vegyél egy másikat! Én is ezt használtam amíg nem sikerült a baba. Mindig pontosan mutatta, hogy mikor pozitív vagy negatív. Sose írt ki hibát. Szerintem a legjobb ovulációs teszt az összes közül.
2022. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a mait is. Ahogy bekattant egyfolyában ott a teszt jel, ekkor belemàrtom pár mpig és kb pár perc elteltével kiirja hogy hiba
2022. nov. 8. 08:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikeeer.. Ma mosolygott 😅 Így abba hagyhatom a tesztelést? A leirasban ezt irja ha pozi akkor nem kell tobbet. Aki ezzel probalkozott mar es sikerult hogy voltatok egyutt? :)
2022. nov. 12. 17:23
 8/9 anonim ***** válasza:
addig tesztelj amig nem lesz negativ, mert lehet tobb napig mosolyog! az utolso mosolygas utan van ovu!
2022. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
#8 ja es ovu elott ovu alatt ovu utan mindennap egyutt voltunk egy heten keresztul, volt h ketszer is egy nap
2022. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!