Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség esetén hogy...

Kémiai terhesség esetén hogy lehet pozitív a teszt, ha nem történik beágyazódás? Hcg nem a beágyazódást követően kezd termelődni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhességnél elkezdődik a beágyazódás csak nem tud befejeződni mert valami megzavarja a folyamatot és ezért kezd el termelődni kevés hcg csak a teszteken észreveszed hogy nem erősödnek és negatív is lesz pár nap múlva mert nem nő a szintje.
2022. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai terhességnél is elkezdődik a beágyazódás, mert pont ugyanolyan terhesség, csak annyira hamar megszakad, hogy nem látszik még UH-n csak a teszten. Ezért kémiai, nem azért, mert valami más fajta lenne. És bizony ez is egy vetélés, csak nagyon korai. Ha többször megtörténik, akkor érdemes kivizsgálásra menni.
2022. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Így már értem, köszönöm.

Miért mondják, hogy nem érdemes tesztelni korán, mert ha csak kémiai, akkor csak csalódás lesz? Azért érdemes erről tudni, nem? Több szempontból nem mindegy.

2022. nov. 8. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kémiainál milyenek a tesztek? mennyire halvány? és mikor kezd el halványodni ?
2022. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki így gondolja, ki úgy. Én tesztelek, és legalább tudom, hogy feljutnak a katonák. Lett olyan vizsgálati eredményem, hogy nem is jutnak fel.
2022. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős volt a teszt csík kémiai terhességnél, az esedékes menstruáció késésnek a 4. napján teszteltem. Rá 4-5 napra görcsölni, vérezni kezdtem, az ügyeleten az orvos nem látott semmit. Nagyon kezdetleges volt még, de a hcg már benne volt a szervezetemben.
2022. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is erős pozitív tesztem volt. 2 nap késés után teszteltem, rá 2 napra megjött.
2022. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!