Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kimerültség nehezíti a...

A kimerültség nehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat dolgozom, és nagyon fáradt vagyok már. Nézek másik munkát, mert ebbe belefáradtam már, de egyelőre hasonló fizut nem ajánlanak sehol. Már azon gondolkozom, hogy úgy is jobban járnánk, ha itthon lennék, de az ország borzalmas ár emelkedése miatt nem merem ott hagyni az állásomat, addig amíg nem várok babát. Viszont annyira túl vagyunk hajszolva, hogy nagyon félek, hogy emiatt sikertelenek a hónapok.

Mit csináljak szerintetek?

Nagyon furakodik az érzés, hogy ezt a hónapot még kihúzom, aztán befejeztem itt. 5-6 órákat alszom, 12-14 órákat dolgozom, és folyamatosan sétálok végig bent. Már az összes izmom fáj, és rémálmaimban is bent vagyok a munkában, és dolgozom. Mellette még főzök, mosok, egyszóval a háztartást is vezetem. Azt érzem ez így nem lesz jó tovább. Szerencsére a párom jól keres, de ha itthon maradnék ok nélkül olyan haszontalannak érezném magamat, és fusztrált lennék a tudattól, hisz lehet akkor is lenne még pár hónap a baba.

Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem ki mit dolgozik? Hány órát, és mennyire van túl hajszolva?

Esetleg, van akinek ezek mellett is sikerült a baba?


2022. nov. 8. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

A stressz mindenképp befolyásolhatja és a rosszabb fizikai állapot is bár sokan lesznek így is terhesek.Nekem nem túl stresszes az életem aztán lombikkal sem jött még eddig össze szóval ez szerintem nagyrészt szerencse kérdése is.Vizsgáltassátok ki magatokat ha még nem tettétek meg mert testi okai is lehetnek a sikertelenségnek.Nálunk a párom spermaképe nem a legjobb de nem reménytelen az eset.Nálam nincs olyan gond ami akadályozná a dolgot.

Ha több mint 1 év próbálkozás után sem sikerül akkor menjetek meddőségibe és te maradj otthon pihengetni ha megteheted vagy keress egy könnyebb munkát.Ha otthon maradsz sem vagy hasztalan hisz a háztartást vezeted és később is egy ideig míg kicsi a gyerek otthon kell legyél vele akkor meg végképp nem vagy hasztalan.Ha terhes leszel pedig hagyd ott azt a helyet mert nem fogod bírni.

2022. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Hát nálad nagyon nincs rendben valami a toronyban.

Meg komolyan: ennek a pasinak szülni?

2022. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Ja, te vagy az, aki a múltkor írta, hogy hidegben rohangál a munkahelyén?

Mert amit akkor írtál, az fizikailag nem megterhelőbb, mint szalag mellett mondjuk ugyanennyi óra. És ott is teherbe esnek a nők, szóval nem akadály.

A háztartásból meg a pasid is kivehetné a részét, ha már te 12-14 órázol...

2022. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én esetleg annyit megtennék, ha nagyon elegem van, hogyha a kivizsgálás nem hozott eredményt, akkor kivennék két hét tp-t vagy szabit az ovu környékén, hátha segít.
2022. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák, lehet Marikának a stressz borítja fel a hormonális rendszerét, Julikának a kevés alvás, nekem meg, ha fogyózok vagy elkapok egy hasmenéses virust. Szóval erre válaszolni nem lehet.



Stresszmentes életet napi 8 óra alvással sose hoztam össze, már csak azért sem, mert szezonban sokat dolgozok (évi 2x2 hónap) és sok a stressz, de rám ezek nincsenek hatással, ami a ciklusomat illeti, amíg nem hagyok ki étkezéseket. Bár az igaz, hogy vékony is vagyok.

2022. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!