Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáradság, kimerültség, mellfáj...

Fáradság, kimerültség, mellfájdalom, néha hasgörcs kezdődhet így?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie,remélem nem fog,egész héten esek össze a fáradságtól,görcsölget a hasam,és fáj a cicim.Ha meg akar jönni enyhül a mellfájdalom általában ahogy közeledik a mensi,most nem,most csak pár napja fáj.De ez a fáradság a legfeltünöbb?Biztattok?
2012. júl. 13. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
vegyél tezstet és kiderül
2012. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezek bíztató jelek, szerintem is tesztelj. Drukkolok!
2012. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A hétvégét még megvárom,ha nem jön meg tesztelek!
2012. júl. 13. 14:26
 4/17 anonim ***** válasza:

Elég babásan hangzik,de még ne éld bele magad.Mindenképp várj egy két napot aztán ha nem jön tesztelj.

Én is hulla voltam/vagyok és a cicim is fájdogál/t.

Írd meg majd hogy mi újság.

5 hkm :)

2012. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké megírom,neked gratula,vigyázz magadra!Nekem még az is fura,hogy peteérés után pár nappal már fájni szokott a mellem,most nem így volt,csak pár napja érzem,ajj ez a ciklus most olyan más,sajnos már kezdem beleélni magam!
2012. júl. 13. 15:07
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked!!! Én vasárnapra nem várom 5 napja mensis görcsök amik ahogy jönnek kb fél óra múlva el is múlik,mellfeszülés,hányinger,reggel gyomorégés és én is kezdem magam beleélni... együttérzek veled!!!
2012. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor izguljunk együtt,mikor tesztelsz?:)
2012. júl. 13. 15:29
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem vasárnap ellövök egyet,és te?
2012. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én csak hétfőn,megvárlak téged:)Mióta vársz a babára?
2012. júl. 13. 17:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Kb 6-7 hónapja próbálkozunk. és ti?? de itt a sztorim lényege: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2012. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!