Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyakori fejfajs lehet...

A gyakori fejfajs lehet terhessegi tunet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
igy magában nem valószinü. ez migrén vagy csak az idöjárás miatt lehet
2010. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, akkor bármi lehet terhességi tünet. Ha meg nem vagy terhes, akkor semmi sem az.


Nem egy nagy beruházás terhességi tesztet venni, ha már késik a vérzésed. Fogatnatás után 2 héttel már kimutatja, ha van baba.

2010. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Önmagában az,hogy fájdogál a fejed, nem csak akkor lehet,ha terhes vagy. Amúgy általában várandósság alatt igen, gyakrabban előfordulhat-pláne ha hajlamos vagy rá- fejfájás, amit alacsony vérnyomás, hormonváltozások előidézhetnek. Nálam mensi előtt szokott tompán fájdogálni, de amikor babás lettem, u.úgy fájdogált előtte, csak nem múlt el,hanem végig tompán éreztem.
2010. szept. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, leheteges. Mondjuk nekem nem fajt a fejem mikor teherbe estem, de a multkor pl egy rokonunk azt pletykalta, hogy biztos terhes vagyok megint(pedig nem voltam az), mert sokat panaszkodom hogy faj a fejem! :))))
2010. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon migrénes vagyok (hetente fáj a fejem)...Terhesen csak 2 szer jött elő(9 hónap alatt).
2010. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt lettem migrénes, de csak a 7. héttől jött elő. Viszont akkor kétnaponta.
2010. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!