Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aciklusom atlagos hossza 29...

Selime kérdése:

Aciklusom atlagos hossza 29 napos. Csinaltam terhessegi tesztet de negativ lett de en ezt nem ertem? Mert terhessegre utalo jeleim vannak? Gyakori hanyinger neha hanyassal szedüles kicsit feszülö mell es a szemem mintha sok lenne benne a viz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhesség jele a pozitív teszt, utána pedig valódi bizonyíték az ultrahang. Én is jártam már úgy, hogy biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, mindenféle terhes és nemterhes tünetet produkáltam. Persze nem voltam az. Mikor babás lettem, semmi tünetem nem volt.
2010. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta késik? Vagy mikor kell megjönnie? A terhességre utaló jel sokminden lehet, de nem biztos, hogy valóban az okozza. A terhesség bizonyítéka a pozitív teszt, majd az ultrahang, nem a tünetek.
2010. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!