Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napig fehér,krémesebb...

2 napig fehér,krémesebb folyás,másnap bő vizes folyás,majd egy adag ragacsos valami. Mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt ciklusaim: 29,28 és 33 naposak voltak,így hogy nem állandó,nem tudom honnan számoljam késésnek. Peteérésem 16.án volt,ez tuti,mert ilyenkor enyhe barnázásom szokott lenni. Ciklusom 32-33.án napján fehér,krémesebb folyásom volt. Másnap, nem tudom máshogy megfogalmazni,jött egy érzés,mintha bepisiltem voltam és bő vizes folyásom volt. Tegnap,ami a ciklusom 34. napja egy fura,nagyobb darabb ragacsos valamit vettem észre a fehérneműmön és lehet,hogy undi,bocsi,de két ujjam között megnéztem,nagyon nyúlos cucc volt. Ma,a ciklusom 35. napján már olyan száraz vagyok,mint egy sivatag :D próbálkozunk a férjemmel a babával egy ideje,tesztet még nem csináltam,mert félnék a csalódástól,mégsem tudom hova tenni ezeket a dolgokat. Szerintetek mire utalhat? Volt már valakinek hasonló? Ha igen, esetleg baba volt a dologban vagy ne nagyon reménykedjek?

2022. nov. 10. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem semmire se utal, ne nézegesd a folyásodat. 🤢


Majd ha elmarad a mensid, tesztelj, ez az egyetlen dolgod.

2022. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Hat leginkabb semmire.

Tesztelj es megtudod.

2022. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Hát pedig hidd el, egy teszttel többre mennél, mint a folyásod elemezgetésével, undi kérdések feltételével.


Nem vagyunk jósok.

2022. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Gombás fertőzés?

Nem hiszem hogyez normális.

2022. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is fertőzés
2022. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%

A folyás állagának a változását általában a ciklusod bizonyos részeihez lehet párosítani. Erről például ebben a cikkben olvashatsz: [link]

Persze ez mindenkinek valamennyire más és leginkább te tudod kiismerni a testedet ebből a szempontból.

A háromféle folyás, amit leírtál, mind teljesen normálisnak hangzik. Ha nem viszket, csíp vagy van valami kellemetlen szaga, akkor nem gondolnám, hogy fertőzés, mint ahogy előttem írták.(Persze nem látok bele a testedbe, úgyhogy nem tudhatom)

Tehát mindezek alapján nem igazán lehet a folyásod alapján arra vonatkozó következtetést levonni, hogy terhes vagy-e. Ehhez egy tesztet lenne érdemes csinálni.

Szóval ne éld bele magad, valószínűleg semmi, de azért szurkolok.


U.i. a hüvelyi folyás teljesen természetes és mindenkinek van, azzal, hogy azt mondjuk, hogy undorító csak szégyent keltünk másokban, valami olyasmi miatt, ami az irányításukon kívül esik. Sokkal jobb lenne ha nem lenne ez ilyen tabu téma.

2022. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Úgy tudom,hogy a menstruációra előjele szokott inkább a ragacsos folyás lenni, viszont ez becsapós, mivel a terhességem elején nekem is ilyen volt egy hétig, aztán vizes, majd átment krémesbe, szóval sajnos tapasztalataim alapján nem igazán lehet a folyás alapján következtetni semmire.
2022. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindig van a barnázás ovukor, akkor számold meg onnan hány napra jön meg, mert az fix, az ovutól eltelt napok, így napra pontosan tudod mikor kell megjöjjön. Nekem ovu után 15.napon jön megmindig, az ovu csúszhat ez nem.
2022. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
2022. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Viszketés,égés ilyenek nincsenek. Csak szokatlan,mert nem ilyen szokott lenni menstruáció előtt és amúgy sem és annyi mindent olvastam már. Várok hétvégéig és ha addig nem jön meg,akkor tesztelek.
2022. nov. 11. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!