Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napig fehér,krémesebb...

2 napig fehér,krémesebb folyás,másnap bő vizes folyás,majd egy adag ragacsos valami. Mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt ciklusaim: 29,28 és 33 naposak voltak,így hogy nem állandó,nem tudom honnan számoljam késésnek. Peteérésem 16.án volt,ez tuti,mert ilyenkor enyhe barnázásom szokott lenni. Ciklusom 32-33.án napján fehér,krémesebb folyásom volt. Másnap, nem tudom máshogy megfogalmazni,jött egy érzés,mintha bepisiltem voltam és bő vizes folyásom volt. Tegnap,ami a ciklusom 34. napja egy fura,nagyobb darabb ragacsos valamit vettem észre a fehérneműmön és lehet,hogy undi,bocsi,de két ujjam között megnéztem,nagyon nyúlos cucc volt. Ma,a ciklusom 35. napján már olyan száraz vagyok,mint egy sivatag :D próbálkozunk a férjemmel a babával egy ideje,tesztet még nem csináltam,mert félnék a csalódástól,mégsem tudom hova tenni ezeket a dolgokat. Szerintetek mire utalhat? Volt már valakinek hasonló? Ha igen, esetleg baba volt a dologban vagy ne nagyon reménykedjek?

2022. nov. 10. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez szinte biztos, hogy nem terhességre utal. Terhes teszt helyett lh tesztet vegyél inkább. Nyúlós, tojásfehérje állagú hüvelyváladék inkább az ovulációra jellemző. Nekem bő fehér krémes (mintha testápoló lett volna) folyásom volt a menstruáció helyett.
2022. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül a beágyazódás után volt egy hétig ugyanilyen nyúlós nyákom, utána beállt a krémesre a várandósságom eddigi napjáig. (Persze akkor még fogalmam sem volt, hogy babát várok, csak mindig figyeltem a nyákot). Akik orvoshoz küldenének vagy azt mondják, ez betegség, üzenem, hogy tájékozódjanak, mert a méhnyaki nyák az egyik legtermészetesebb dolog a világon, ahogy látom, fentebb is már ajánlották Hormonmentes Jankát.
2022. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Csináltam ma egy tesztet,negatív,de a menstruációm még mindig sehol.

Kedves 11: Az ovulációt is meg szoktam érezni általaban és nyomon tudom követni. Szeptemberben pl ciklusom 19. napján volt és hasonló érzéssel,mint amiket leírtam,de lehetséges,hogy most ennyire a ciklusom végén lenne? Ma már a 36.napon járok. Nagyon frusztrál ez az egész,mert a vékony méhnyálkahártyám miatt a vitaminok mellett már hormonokat is kellett szednem és úgy látszik,még ez is kevés :(

Kedves 12:képzeld,pont reggel dobta fel nekem a tiktok Jankát és tök jó dolgokat mond,de mostanában még így sem értem a testem. Remélem hamar helyre állnak a dolgok.

Köszönöm nektek a válaszokat! :)

2022. nov. 12. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!