Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés 3.napja csinálok...

Teszt kérdés 3.napja csinálok egyet mindig 13ora mind pozitiv de ma 22orakkor is csináltam ami negativ lett(?

Figyelt kérdés
Halvannyal indult szépen erősödik de akkor mai esti miért lett negativ? Holnapután nem kéne meg jöjjön
2022. nov. 10. 23:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
De milyen tesztet? Terhességi tesztet nem kell minden nap 2 alkalommal csinálni.
2022. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Hányas erősségűvel teszteltél?

Lehetséges, hogy nem volt elég koncentrált a vizeleted.

Tudsz felrakni képet az erősödésről?

Szívből remélem nem kémiait teszteltél.

2022. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

10es nem tudom a nevét képem nincs ki dobtam

Miért ne lett volna koncentrált ?ezt nem értem

2022. nov. 10. 23:29
 4/25 A kérdező kommentje:
Annyi hogy reggel rám néz a doktor
2022. nov. 10. 23:30
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nézzen is, mert vannak bajok .
2022. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Hogy miért ne lett volna? 😳

Tudod miért a reggeli vizeletből vizeletből kell csinálni egyáltalán?


+ miért dobod ki a pozitív tesztjeidet?


Kicsit zavaros ez nekem...

2022. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Minek mész orvoshoz? Ilyenkor semmit nem lát, legfeljebb elküld vérvételre.

Nyilván az eddigi tesztjeid is negatívak voltak, vagy elindult, de nem fogant meg, ezért felesleges túl korán tesztelni.

Akkor menj orvoshoz, ha késik, van egy egyértelmű pozitív teszted, és 6. hét körül jársz.

2022. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ilyenkor még semmit nem lat?
2022. nov. 11. 00:27
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha még nem is k~sik, akkor semmit5. Héttől van petezsák majd szikhólyag, de addig semmi
2022. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség elején reggel a legtöbb a hcg szint a vizeletben. Eleinte kb 2 naponta duplázódik.Ezért van hogy ha túl korán tesztelünk csak halvány csík jelenik meg, ha 2 nap múlva megismétli valaki akkor erősödik a csík színe .

Az eredményt befolyasolhatja hogy mennyi folyadékot iszunk. Ha sokat akkor nem lesz elég koncentrált a vizelet. Ahogy telnek a napok nő a hcg szint és már a nap minden szakaszában kimutatja.(de előtte nem szabad sok folyadékot inni)

Az elmaradt menszesztől számítva 2-3 hét múlva érdemes menni, akkor már látható az ultrahangon.

2022. nov. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!