Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés 3.napja csinálok...

Teszt kérdés 3.napja csinálok egyet mindig 13ora mind pozitiv de ma 22orakkor is csináltam ami negativ lett(?

Figyelt kérdés
Halvannyal indult szépen erősödik de akkor mai esti miért lett negativ? Holnapután nem kéne meg jöjjön
2022. nov. 10. 23:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Akkor az én megoldásom nem a tiéd. Rendben, elfogadom. Kitartás neked.
2022. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem.ertem minek kell ide írni az ilyennek szegyen
2022. nov. 11. 14:46
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod úgy fogalmazni, hogy rólad szóljon, ne rólam? Én a te véleményeddel nem tudok mit kezdeni, nem érdekel és az életemhez nem tesz hozzá.

Viszont ha segítő szándékkal pszichológust javaslok, mert a kérdéseddel és a kommentjeiddel sajnos szükség lenne rá, azzal bizony tennék valamit a társadalomért. Én a terápián jelenleg ezt a kissé agresszív edukációs szándékomat igyekszem leküzdeni, mert egyelőre dühöt érzek, amikor olyan emberek szülnek még egy magyart, akik teljesen rottyon vannak és nem is értik mit mondok. Csak sajnos a gyereknek lesz hosszú távon rossz, ha nincs rendben az anyja, apja.

2022. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Rendes nagy, homogén uterus.Ez mit jelent ?"


Azt, hogy normál nagyságú a méhed, a szerkezete egységes képet mutat. Tehát semmi kórosat nem látott.

2022. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

23as rád nem vagyok kíváncsi

Utolsó köszönöm

2022. nov. 11. 16:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!