Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 3 nappal...

Menstruáció előtt 3 nappal ovuláció?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 3 nappal lett pozitív az ovu tesztem. Szerintetek ebből így lehet baba? Ilyen későn még sosem volt. Vagy rendesen megfog jönni, és így esélytelen lesz, hogy beágyazódjon?
2022. nov. 11. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, így később fog a menzesz is megjönni.
2022. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is megcsúszik a nem várt napja így. Pozitív teszttől 14 nap az átlag. Van akinek rövidebb, esetleg hosszabb. Egyáltalán nem eselytelen, én szorítok nektek!
2022. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű, hogy ennyire eltolódott a ciklusod, ha egyébként rendszeres.
2022. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
En voltam nodokinal pont menstruacio előtt egy nappal, a doki az ultrahangnal mondta ha gyereket szeretnek ma huzzunk bele. Mondtam hogy holnap kell megjonnie, mondta hogy neha van ilyen. Masnap meg is jott, ciklusom azota is rendben van.
2022. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy Késői peteérés vagy nem. Én a helyedben holnap reggel el lőnék egy 10 es terhességi tesztet is. Délután pedig egy Lh tesztet. Ha gyengült akkor ovud van/volt. 🤗
2022. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!