Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3.napja késik. November...

3.napja késik. November 4.-én ovuláltam akkor együtt is voltunk előtte illetve utána is. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, eddig mindig hétfőn jött meg. Most viszont szerda van és még semmi.

X-epil gyors teszttel teszteltem reggeli vizeletből ma.

A kérdésem,az lenne hogy korán teszteltem vagy nem valószínű a terhesség?



2022. nov. 16. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ovulaciod biztos? Ha igen milyen modon lett megallapitva?

Az hogy fogalmzasgatlo mellett hétfőn jott meg az nem jelent semmit. Elotte milyen hosszu volt a ciklusod. Es miota abbahagytad?

2022. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ovulációtól számítva 14 napra jönn meg a menszesz tehát 18-án kell meg jönnie.

Szerintem tesztelj pár nap múlva.

2022. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontos az ovulációd időpontja, és 4 napot késik, de a teszt negatív,akkor az nem sok jót jelent.. Nekem 4 napos késésnél már délutáni vizeletből is erős volt az xepil.
2022. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is késik ha 4-én ovulált biztosan.Majd akkor kell tesztelni ha azóta eltelt 14 nap bár már halványan pozitív szokott sokaknak a teszt 2 nappal menzesz előtt.Szerintem nem sikerült, 90%-ra mondom.
2022. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és az x-epil 25-ös teszt.10-es Facelle teszt kellene,az biztosabb volna mivel az x-epil inkább késés után szokott pozitív lenni.Így más a helyzet.

#4

2022. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem jönnek össze a dátumok..

Szintén 3 napja késik és 29-30-án volt ovulációm..

( tesztem pozitív volt már vasàrnap )

2022. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi nem jön össze ezen?Neked késik valóban 3 napja és már előtte pozitív volt a teszt ez egy tiszta sor mit nem értessz?

Igen,előtte már a 10-es tesztek pozitívak de az se mindenkinek mert nem vagyunk egyformák.Sőt olyan is van akinek már a 25-ös teszt halványan pozi mert neki gyorsabban termelődik a hcg míg másoknak lassabban.

Mit nem értessz?

2022. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7


Ha 4-én ovulált és elvileg 3 napja késik akkor az nagyon rövid luteális fázis.



Akkor vagy nem akkor ovilált, vagy a mensije nem 3 nappal ezelőttre volt vàrható( emiatt is negatív a teszt), vagy hormonproblémái vannak.



Teht az ovu tuti?

2022. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a 6-osra válaszoltam.Minek írod le nekem most ezt mikor én is tudom mi vonatkozik a kérdezőre?

#7

2022. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-8 vagyok
2022. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!