Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással közösültünk a...

Megszakítással közösültünk a párommal.Mi lehet?

Figyelt kérdés
Másnap azért vettem be esemény utáni tablettát. Egy héttel utána meg is jött a menstruáció most a következő hónapban vagyok és késik, érzem a görcsöket mellém is érzékeny csak a vérzés késik.Mi lehet? fel is voltam fázva. Lehetséges, hogy azért jön meg nehezebben. Csak nem vagyok terhes ha már volt 1 menzi?

2022. nov. 17. 13:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
67%
Nézd meg terhességi teszttel!
2022. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
72%
Ne aggódj! Ha vettél be esemény utánit másnap akkor nem lehet baj. Valószínű azért késik mert fel voltál fázva vagy stresszeltél az elmúlt időszakban.
2022. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt gyulladás is a vizeletben egy hete, vér. Mert érzem, hogy nagyon készül a menstruáció, már majd megörülök. Köszi a válaszokat.
2022. nov. 17. 13:13
 4/12 anonim válasza:
9%
Gratulálok!Kislány,kisfiú?Ádám és Hanna szép nevek!
2022. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Az esemény utáni tulajdonképpen egy atombomba a hormonháztartásodra. Ne csodálkozz, ha most kicsit minden másmilyen
2022. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
83%
Eleve a megszakítás minimalizálja az esélyét. Erre vettél be esemény utánit is. Rá is görcsölsz, fel is voltál fázva. Az esemény utáni meg egy hormon bomba, hónapokra képes összezavarni a ciklusod. Ha ennyire izgulsz a megszakítás miatt, inkább nem csináld, mert nem megoldás, ha utána meg ilyen durva gyógyszert szedsz be rá. Vegyél egy tesztet csak azért, hogy megnyugodj, aztán várd ki, amíg minden rendeződik. Ha még 2 hétig nem jön meg, esetleg érdemes nőgyógyászt felkeresni, nála megbeszélhetitek azt is, hogy hogyan kéne védekezni, ami megbízható, de nem ilyen káros.
2022. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
😃Az Ádám és a Hanna tényleg szép név. :D
2022. nov. 17. 13:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék majd rendesen tablettát íratni, de a biztonság kedvéért vettem be utána.Nem gondoltam, hogy ennyire összezavarja. Meg 1 menstruáció volt már azóta.
2022. nov. 17. 13:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni egy hormon-atombomba, kicsit össze tudja kuszálni a ciklust. Van akinek szinte alig befolyásolja, másnak fél évre széttrollkodja, előbb/később megjövő, köztes barnázás, kimaradó stb. kb. bármi előfordulhat.

Ha bevetted időben no para. Ha a stresszt akarod oldani akkor csinálj egy tesztet az aktus utáni 3. héten.

2022. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De, azutan volt menzi 1 héttel utána, csak a következő késik, szerintem csak túlstresszelem. Köszi
2022. nov. 17. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!