Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az eseményutáni hatását...

Az eseményutáni hatását csökkenti az alkohol?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap történt egy kis baleset ezért ma muszáj voltam nőgyógyászhoz menni. Ő Escapellet írt fel és el is magyarázott mindent csak azt nem mondta (és én is elfelejtettem kérdezni) hogy az alkohol csökkenti e a hatását. (a tabletta papírján sincs feltüntetve) Ma ilyen 12 körül vettem be és lenne egy kis házibuli este, ahol biztos lesz alkohol de én nem tudom így hogy álljak hozzá.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. nov. 17. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Atya isten 🤦‍♀️

Védekezni minek, majd csütörtök este egy kis bulika...

2022. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
2-es, te mekkora gyökér vagy. Gondolom, az eszedbe se jutott, hogy valaki képes kulturáltan, 1-2 pohárral alkoholt fogyasztani, pl vacsorához. Ja, te csak azt a formát ismered, hogy bulikában eszméletlenre iszod magad, értjük. 🤦‍♀️
2022. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem írja rajta, hogy nem szabad inni rá alkoholt akkor szerintem nincs rá hatással. Max ha annyit iszol, hogy kihányod 😂

De én a helyedben biztosra mennék, így, ha egy parányi félelmem is lenne, hogy nem fejti ki hatását az alkohol miatt, akkor biztos, hogy nem innék! Inkább a lelki nyugalmam meg a biztonság, mint egy piálás...

2022. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!