Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg 5 napja. Hétfőr...

Nem jött meg 5 napja. Hétfőre vártam a menszeszem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kedden reggel csináltam X-epil terhességi tesztet az negatív lett.

Tegnap délután csináltam ovulációs tesztet az erős pozitív lett.

Lehetek terhes?

Hétfőn újra megpróbálom most másik terhességi tesztel.



2022. nov. 18. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Babavárás
X-epil
Ovuláció
Teherbeesés
Menstruáció kimaradás
Terhességi teszt
Terhesség
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Ovu teszt menzesz közelettét jelezte eddig nálam legalábbis.

Nézd nem tudom. Késhet is akár. Lehetséges az is, hogy később fogant pár nappal, és pl hétfőn már ott lesz. Ne stresszelj rá.

2022. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

De tegnap miért nem másik terhességi tesztet csináltál?

Az ovu teszt egy másik hormonra reagál, ráadásul az mindig van a szervezetben csak a mennyisége ingadozik.

2022. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha az ovu teszt terhesség miatt lenne + akkor ahcg is + lett volna. Leteszteltem
2022. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Mivel a kérdező hétfőre várta a menstruációt, így lehet következtetni, hogy nem szeretne terhes lenni. Nyugodj meg, valószínűleg helyes eredményt mutatott a teszt. Az ovu teszt jelezhette az ovulációt, így az is lehet, hogy a pozitív ovu teszttől számítva 13-15 nap múlva jön majd meg.
2022. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!