Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt pár nappal...

Menstruáció előtt pár nappal miért pozitív az lh teszt? NEM jóstesztként kérdezem!

Figyelt kérdés

Csak arra lennék kíváncsi miért jelezheti a mensit, vagy mi történik éppen amitől erős lesz ennyire? Magasabb az lh hormon a menstruáció előtt, vagy mi okozza?


Nem csúszott ki a pém, mert használtam középidőben is.


2022. nov. 21. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem jósteszteltél, akkor mi a fenéért tetted, ha tudod, hogy nem csúszott ki a peteérésed? 🤡
2022. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert többször olvastam már, hogy másnak is. Kipróbáltam, és nekem is. Az oka érdekel egyszerűen. Egyetlen tesztről beszélünk, nem sorozatról.
2022. nov. 21. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Terhes vagy 🤡
2022. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
PCOS esetén is többször lehet emelkedett az LH. Illetve nekem a HCG-re is reagált. Akkor már pozitív volt a terhességi tesztem, és kíváncsiságból kipróbáltam.
2022. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Várok tovább egy értelmes válaszra 🙂👍
2022. nov. 21. 13:46
 6/8 A kérdező kommentje:
4es köszönöm!
2022. nov. 21. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Reagálhat hcgre valóban. Lehet pcostől is pozitív,sőt az lh teszt szinte mindig 2 csíkos. Ne agyald túl,ezt a pár napot már csak kibírod lh tesztek nélkül is. 🤡 okkal meg ne foglalkozz 🙂
2022. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze kibírom, puszta kíváncsiságból csináltam, mert sokat olvastam róla, de az okát soha senki nem írta. Próbáltam rá keresni, de nem nagyon találtam választ. Jós tesztelésben azért nem hiszek, mert mindenki más tapasztalatot ír. Nem szeretnék feleslegesen jobban izgulni rajta, hogy miért erősödik, vagy éppen nem. Van akinek bevállt, van akinek nem. Bohócokkal egyáltalán nem foglalkozom! 🙂

Van ahol azt írták, hogy a mensit is jelzi, épp ezért becsapós a dolog. Majd, ha dokinál járok megkérdezem, hátha ő tudja a választ.

Ja igen tudom, hogy mindig két csíkos, és csak akkor pozi, ha helyzet van, na meg ezekszerint mensi előtt is normális, ha már sok ember tapasztalta ezt.

2022. nov. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!