Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után a 9. napon...

Peteérés után a 9. napon jóstesztként csináltam ovulációs tesztet. Nagyon erős pozitív lett! Szerintetek van remény a babára?

Figyelt kérdés
/A ciklusaim 28-30 naposak és ebben a hónapban a 15.napon volt a peteérés. Ez az első clostilbegyt-es hónapom/

2012. máj. 21. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne, hogy nem egy plusz peteérés...akkor szívből gratulálok!

De ha már az ovulációs teszted ennyire pozitív, szerintem egy 10-es terhességi teszt is kimutatná!

Nekem amikor halvány csíkos volt az ovu tesztem, akkor már halványan látszódott a terhességi teszten is a csíkocska!

Szurkolok!!!

2012. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!! Azért gondolom,hogy ez nem második peteérés,mert nincs az a jellegzetes "nyúlós,tojásfehérjés nyák" ami szokott lenni ilyenkor!De a biztonság kedvéért ma este is eggyütt leszünk a siker érdekében!! Nagyon izgulok! Holnap reggel lehet megpróbálkozok egy terhességivel.. de az az igazság,hogy nagyon félek a kudarctól...
2012. máj. 21. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok...Csinálj csak reggel egy normál tesztet...érzem hogy + lesz! De az is igaz, hogy rádolgozni sosem árt! :-)

24hkm

2012. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Loretta, teszteltél? Mi az eredmény? :o)

Mire kaptad a Clostit? Volt spontán peteérésed mielőtt elkezdted szedni?

Gyűjtöm a Clostis tapasztalatokat, mert ha ebben a hónapban sem jön össze, akkor következő ciklusban kezdem én is.

2012. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Reggeli teszt sajnos negatív :-(((

A gyógyszert azért kaptam,mert voltak kis petéim,de nem volt egy dominàns sem,amelyik megérett volna. 5napig 2*1et kellett szedni.

Most pedig türelmetlenül várok....

2012. máj. 22. 11:33
 6/10 arri001 válasza:
Ha nagyon babát akarsz. mindenhogyan probáld ki a méhpempőt nekem 20 napi szedés után összejött. csak sajnos elment a baba,biztos a stressz.:(
2012. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnapi és mai terhességi teszt pozitív!!!
2012. máj. 30. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Nahát gratulálok! :)

Én most kezdem a clostit, remélem, mi is hasonló sikerrel járunk.

2012. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Drukkolok neked!! :-)
2012. máj. 31. 08:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Hányadik napon lett pozitiv a terhességi tezsted?

Én ma vagyok a 13 DPO-n és negatív a tesztem:(

Nekem is első closti+tüszőrepis hónapom,annyira biztam benne....

2012. jún. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!