Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 dpo-n mar pozitiv lett a...

Rozalia996 kérdése:

10 dpo-n mar pozitiv lett a teszt, es minden nap szepen erosodott, de ma a mensi elott egy nappal nagyon gorcsolok es faj a derekam. Jart mar valaki igy? Vajon baba lesz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ez nem garantálja, hogy minden rendben van vagy lesz-e. megy a drukk. majd írj, hogy alakult. 😊
2022. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Megjott a mai nap eredmenye:)

Hcg ertek: 546

Progesteron: 102


A penteki Hcg: 121 volt.

2022. nov. 28. 14:42
 13/16 anonim ***** válasza:
amúgy volt már vesztésed, hogy ennyire rá vagy kattantva a vérvételre és a progeszteron szintedre? vagy nehezen jött össze?
2022. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyik sem. Szakmai artalom, olyan a szakmám hogy sok problemaval talalkozom. Es most hogy en vagyok a terhes szeretek mindent rendben talalni, de mar sokkal nyugottab vagyok es varom az elso talalkozast a dokival. Utana en is megnyugszom🙂
2022. nov. 28. 15:07
 15/16 anonim ***** válasza:
reméljük, hogy megnyugszol, mert hosszú terhesség lesz így, arról miután megszületett meg ne is beszéljünk.
2022. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mar szinte teljesen megnyugottam, epp azon dolgozom hogy csak siman oruljek neki ea az elet ugyis zajlik, a mi beleszolasunk nelkul. Ugyhogy minden oke lesz😁🙂
2022. nov. 28. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!