Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! Elmaradt a menstruációm....

! Elmaradt a menstruációm. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok. Sose volt rendes 100%ban beállt menstruációm. Szeptember 9.-én kellett volna megjönnie, azonban késett szeptember 29.én jött meg. Rendesen mint ahogy szokott. Aztán ugye október 29.én kellett volna, de nem jött meg, folyamatosan teszteltem negatív. (nemi életet élek, nem védekezek, IGEN TUDOM HOGY FELELŐTLENSÉG!) nem jött meg. November 25.van, még mindíg nem jött meg , lassan 2 hónapja. Tegnap teszteltem, reggeli első vizeletből, 100%-os pontosságú tesztel, negatív. Ma voltam az orvosnál (nőgyógyász) megvizsgált, mondta hogy nem lát terhességet, de jöjjek vissza 2hét múlva ha nem jön meg még mindig. (Nem látta hogy bármi jele van annak, hogy meg akar jönni. ) nincs semmi előjelem, hányinger stb. Hogy terhes lennék, teszt folyamatosan negatív. Nem tudok 2hetet várni, gondoltam megkérdezlek titeket akik tapasztaltabbak ebben a témában. Mennyi az esélye ennek? Hogy terhes lehetek? Vagy ha nem, akkor mi baj lehet!? Negatívokat nem kérek, tudom, hogy felelőtlenség nem védekezni.

2022. nov. 25. 18:15
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%
De basszus azt mondtad sosem állt be ciklusod.Akkor nem olyan nagy csoda hogy nem rendszeresen jön,nem?
2022. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21%
Had Essen teherbe. Ne védekezz továbbra se.
2022. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta kedves kérdező ?
2022. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Tesztelgetek, folyamatosan negatív, tüneteim nincsenek . Az orvos jövő hét hétfőre adott időpontot.
2022. dec. 5. 11:48
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján biztosan nem vagy terhes. Valami más lesz a gond. Nyugodj meg.
2022. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma voltam a dokinál, terhességet meg mindig nem lat. Viszont, az előző leletemen az uterus 6.5cm-es volt. Most viszont 7cm. Nőtt. Januárba kell visszamennem, ha addig nem jön meg, ír fel gyógyszert . Már nem javasolta a terhességi tesztet. Szerintetek?
2022. dec. 12. 11:50
 27/29 A kérdező kommentje:
Ja és ma reggel első vizeletbol csinaltam tesztet, szinten negatív.
2022. dec. 12. 11:51
 28/29 anonim ***** válasza:
92%
Nagy eséllyel nincs ovud,így nem jön meg. Viszont bármikor lehet újra ovud, de az is lehet hogy csak gyógyszerrel lesz.
2022. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 NTBS ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de azért védekezz. Nem csak egy besikerült baba jelent rád veszélyt 17 évesen.
2022. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!