Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! Elmaradt a menstruációm....

! Elmaradt a menstruációm. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok. Sose volt rendes 100%ban beállt menstruációm. Szeptember 9.-én kellett volna megjönnie, azonban késett szeptember 29.én jött meg. Rendesen mint ahogy szokott. Aztán ugye október 29.én kellett volna, de nem jött meg, folyamatosan teszteltem negatív. (nemi életet élek, nem védekezek, IGEN TUDOM HOGY FELELŐTLENSÉG!) nem jött meg. November 25.van, még mindíg nem jött meg , lassan 2 hónapja. Tegnap teszteltem, reggeli első vizeletből, 100%-os pontosságú tesztel, negatív. Ma voltam az orvosnál (nőgyógyász) megvizsgált, mondta hogy nem lát terhességet, de jöjjek vissza 2hét múlva ha nem jön meg még mindig. (Nem látta hogy bármi jele van annak, hogy meg akar jönni. ) nincs semmi előjelem, hányinger stb. Hogy terhes lennék, teszt folyamatosan negatív. Nem tudok 2hetet várni, gondoltam megkérdezlek titeket akik tapasztaltabbak ebben a témában. Mennyi az esélye ennek? Hogy terhes lehetek? Vagy ha nem, akkor mi baj lehet!? Negatívokat nem kérek, tudom, hogy felelőtlenség nem védekezni.

2022. nov. 25. 18:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha a teszt negatív, és az orvos sem látott semmit, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Mindenesetre a jövőben csak kellene valamilyen védekezési módot alkalmazni, mert így előbb vagy utóbb pórul jársz.
2022. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%
Nemcsak terhesség miatt nem jöhet meg. Lehet pl. ciszta, gentikai dolog, mióma, endometrózis, hormonprobléma... millió oka. Ezt csak orvos tudja kideríteni.
2022. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért na.. Ha ennyira fosol a terhességtől, akkor tán védekezni kellene. Ha most nem is vagy terhes, legközelebb semmi sem garantálja, hogy megúszod. Gondolom neked sem poén havonta többször tesztelgetni, meg várni a menstruációt, hogy kell-e menni abortuszra, vagy megúsztad.
2022. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy hónap késés sok, előfordult már nálad egy hónap kimaradás?

De ha a nőgyógyász sem látott terhességet, meg full negatív is vagy, szerintem nem vagy terhes.


De amúgy miért nem védekezel 17 évesen, ha te tisztában vagy vele, hogy felelőtlenség?

2022. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%

Van 42.000 forintod abortuszra, és jófejek a szüleid, hogy támogassanak közben testileg-lelkileg?

Mert kiskorú lévén nem fogod tudni egyedül intézni.

Igen, lehet, hogy most nem vagy terhes, de ha nem védekeztek, napok kérdése, hogy teherbe ess...

2022. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket akarsz? Vagy mi az indokod arra, hogy derogál védekezni 17 évesen?

Inkább annak kéne utána járni, hogy miért ilyen rendszertelen a ciklusod

2022. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezúttal úgy tűnik megúsztad. De hidd el muszáj védekezni, aki nem szeretne gyereket, annak sokkal könnyebben összejön.
2022. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Most nem vagy terhes, de ha védekezés nélkül feksze le pasikkal, akkor bármikor az lehetsz
2022. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
És ha már védekezés nélkül szexelsz akkor hadd kérdezzem már meg, hogy 17 évesen mit csinálnál ha terhes lennél?... Védekezz ha nem akarsz gyereket, és gondolom 17 évesen nem akarsz.
2022. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan mondom, megáll az ész, hogy ilyen felelőtlen vagy. 33 éves vagyok, de tényleg kiakadok, amikor 17 éves GYEREK k*félni tud, de védekezni azt nem. Nem kell a negatív vélemény? Védekezz! Ha tudsz nődokihoz menni, tesztet venni, akkor ugyan miért nem lehet mondjuk gyógyszert intézni?

Valószínűleg hormonprobléma, hogy ennyire kiszámíthatatlan a ciklusod.

Dokinak említetted? Vérvételt javasolt?

Gyerek az lehet nincs, de te amúgy is gyerek vagy még sajnos.

Elnézést, de tényleg felhúzott 😂😂

2022. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!