Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt mennyire megbízható?

X-epil teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sziaaa:):) én is remem sikerül pihenj sokat.Gratulálok
2022. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 flora08 ***** válasza:
53%
A X-epil a nem várt napján pozitív volt. Három nap múlva csináltam még egyet, akkor már ugyanolyan erős volt a két csík. Úgyhogy a tapasztalataim alapján, megbízható. Minden jót kívánok Nektek! :)
2022. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a jókívánságokat! Figyelek a cukorral és pihenek is, persze, már amennyire egy 3 éves mellett lehetséges.

Cukromat mérem napi többször, számolom a szénhidrátot is természetesen. Remélem minden rendben lesz, de gondolom előbb-utóbb inzulinos leszek.

2022. nov. 28. 16:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Énis így vagyok de nem.biztos hogy cukros leszel :)Vannak kivetelek :)

Reménykedhetünk még :)

2022. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

;) persze, reménykedhetünk, de sajnos nekem az ehgyomrim is magas már alapból.


Az a sztorim, hogy miután abbahagytam év elején a szoptatást, csak nem akartak lemenni a kilók, így elmentem egy nagylaborra, ahol több más probléma mellett lett egy 8 feletti ehgyomrim.


Első körben még azt mondta az orvos, hogy ismételjük meg pár héttel később de sajnos az is 7 feletti lett. Ez volt valamikor augusztusban.


Ekkor jött az, hogy dietazzak, sportoljak, aztán vetessek le egy újabb hónappal később egy kicsit részletesebb cukorpanelt.


Ekkora lement már rólam 14 kiló. Mértem a vercukromat és tartottam továbbra is a szigorú diétát.


A nappal mért étkezés előtti- utáni ertekeim jelenleg is jók, kb 5-7-ig, de a reggelit, az ehgyomrit 6.5-ig sikerült letornáznom 'csak'. (a h1ac-m is normalis, 5.7, úgy rémlik)


Decemberig kaptam "haladékot". Azt mondta a háziorvosom (aki amúgy belgyógyász) az uccso vervetelnel, hogy a dietam az szuper, de ha még mindig ilyen magas lesz az ehgyomrim, akkor arra irnak majd egy szem gyógyszert.


Legalábbis ez volt a 'nem várandós verzio' És.. itt ezen a ponton a jelenbe érkeztem, uis úgy tűnik végre 🤍 terhes lettem.

(egyébként sztem a magas cukor miatt nem maradt meg eddig a baba, vagy az is lehet, hogy tavaly a túlsúly, szoptatás, magas cukor már sok(K) volt nekem alapból, és nyilván nem ment életmód váltás nélkül a dolog.


Na de visszatérve.. amennyire utána olvastam nem lehet szedni terhesen ilyesmit, szóval gondolom akkor újratervezés lesz.. és marad az inzulin. (remélem tévedek, de én úgy tudom terhesen nem lehet mást)

2022. nov. 28. 21:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Csak inzulin lehet csak én is szúrtam magam az első terhességemnél.

De ne félj olyan pici a tü észre se veszed a babának meg persze jó.

A tesóm kisfia a magas cukor miatt lett ADHD-s.

2022. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:) nem félek tőle, évekig egészségügyben dolgoztam, szóval sok embernek adtam mar be ilyesmit. Inkább attól félek, hogy utána meg szülés után is majd inzulinos maradok.
2022. nov. 29. 10:38
 18/19 anonim ***** válasza:
Jajj igen.énis úgy féltem tőle,de elmúlt azt kondják varható hogy előjön egyszer :(
2022. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:( igen..
2022. nov. 29. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!