Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után pár nappal...

Együttlét után pár nappal petefészek szúrkálás utalhat arra, hogy sikerült a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Együttlét után kb.3-4 nappal kezdtem érezni petefészek szúrkálást (felfázva nem vagyok)

És mellfájdalmat, feszülést.

Már eltelt azóta egy hét es azóta is érzem ezeket a tüneteket.

Peteérés tünete tarthat ennyi napon keresztül?


2022. nov. 28. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

😂 Nem.

Tessék nekiállni 7-8. osztályos biológiai tananyagnak. Azonbelül a fogantatás menetének..

2022. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés nem tart eddig.Minden hónapban más a női szervezet működése mivel rengeteg hormonális változás zajlik bennünk.Ne alapozz semmit se az ilyen érzésekre.Mikor eljön az ideje tesztelsz és kiderül.

Nekem is néha feszül a mellem és szurkál aztán még sem vagyok terhes.

Peteérés tünete annyi hogy szurkálhat a petefészek tájéka max 1-2 napig és termékeny nyák is megindul és kb ennyi.

2022. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges a jeleket keresni, ilyenkor minden csak PMS, az első tünet az elmaradt menstruáció.
2022. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen igen, aki meg tesztet vesz, az hüjjjje.

(Irónia.)

2022. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bele áshatnád magadat jobban a témába, ha már babát szeretnél. Nagy butaságot kérdeztél, szerintem jobb lenne, ha tájékozódnál,hiszen egy életért leszel felelős, ha úgy adja az Isten, hogy babád lesz...


Kérdésedre válaszolva, nem.

2022. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Sajnálom, de ez azt jelzi, hogy nagyítóval vizsgálod magad terhességi tünetek után kutatva. Nem azt, hogy terhes vagy.
2022. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Amit te írsz az simán lehet pms tünet. Nekem ovuláció környékén kezd el szurkálni a petefészkem, mikor megszűnik a szurkálás elkezdenek érzékennyé válni,fájni, húzódni a melleim.Emellé jönnek a falásrohamok, az ingerültség és mikor megjön a menstruációm elmúlik minden a következő ovuig.

Amit így leírtam pms tünetek mind.Egész addig annak is tekintik míg nincs pozitív terhességi teszted.

2022. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A sárgatest válthat ki irritációt, az adja a szurkáló érzést. Nem utal semmire.
2022. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!