Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 6 nappal erős...

Nemvárt előtt 6 nappal erős szúrkálás a petefészekben?

Figyelt kérdés

Igazoltan 6-án volt ovum (illetve 6-7 volt pozi az ovu teszt), évek óta küzdünk a babáért. IR, trombózishajlam, magas prolactin, alacsony progi. 2 vetélés. Bromocriptint szedek egy hónapja,aspirin protectet, utrogestant, folátot és Gal babavárót. A dokim szerint ha ez a hónap sem sikerül akkor átjárhatósági + inszem. A tüsző a jobb oldalamon volt. Ma éjjel arra keltem, hogy nagyon fájdogál ott a petefészkem körül. Reménykedek nagyon, mert eddig utro mellett és amugy is mindig kb ovu idején beduzzadtak a melleim menzeszig. Ez most nincs, pedig eddeig a progi szedésével alig birtam elviselni a melleim annyira fájtak.

Lehetséges, hogy sikerült? Volt valaki akinek ezek az apró dolgok árulkodtak? Hétfőn kell tesztelnem, már nagyon izgulok.



2021. máj. 14. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak egész finom szúrkálás volt, nagyon erős fájdalmakról nem tudok beszámolni, de a melleim hasonlóan reagáltak. Korábban mindig fájtak már legkésőbb egy héttel (de inkább kettő) a menszi előtt, mikor teherbe estem, akkor meg csak később kezdőtött, nagyjából a nem várt idején. Drukkolok, hogy sikerüljön.
2021. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első terhességemnél ugyanígy volt mint neked, a melleimmel azért is csillogtak fel a szemeim, a szurkálás erőteljesebb nekem mint mikor ovulálok de az megtörtént 100% ultrahanggal és teszttel is követtük. Remélem sokerült és nem kell az inszem meg az átjárhatósági.
2021. máj. 14. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a nem várt előtt 5-6 nappal arra ébredtem, hogy görcsölök és szurkál a hasam. Másnaptól hőemelkedésem lett, és tegnap reggel pozitívat teszteltem. :) Drukkolok Neked!
2021. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos a cyclotest negatív lett pedig az nagyon érzékeny... bele is vagyok betegedve mert eddigi terhességeim alatt érzékelt korai kis tünet mind megvan nagyon bíztam benne :(
2021. máj. 17. 05:15
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Szerintem csinálj még egy tesztet pár nappal később, lehet, hogy most még nem mutatja ki neked. Barátnőmnek pl. hosszú ideig negatív volt, és rendszeresen menstruált is miközben már terhes volt, 12-14 hetesen tudta meg, hogy terhes.
2021. máj. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

10.dpo-n vagyok már akkor is ha a 7.nézzük ovu napjának. (Akkor volt tüszőrepedés) szerintem már mutatnia kellene valamit ha halványan is.

Első terhességemet nekem is csak nemvárt után egy nappal kezdte el mutatni halványan a predictorral de csak kémiai terhesség volt. A második kémiainál meg már menzesz előtt 3 nappal a cyclotest meg az x-epil is mutatta halványan de jól láthatóan... :(

Mindenesetre veszek ma még tesztet, facellét megpróbálom, elvileg az is jó. Vagy predictort. De nem hiszem hogy változna sajnos.

2021. máj. 17. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!