Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal a nemvárt előtt...

6 nappal a nemvárt előtt halvány barna folyás 1 nappal utána egy pár csepp vér . Végeztem egy Clearblue tesztet a nemvárt előtt 3 napppal de negatív lett . Van remény hogy pozitív lesz a teszt?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem valószínű, inkább meg fog jönni.
2022. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 25-ös a teszt akkor van remény.Ha a 10-es clearblue-t vetted akkor már más a helyzet kissé.Menzesz napján kéne újra tesztelni és ha elmarad utána is vagy megjött már?Mert ha igen akkor ennyi volt.

Én is inkább arra tippelek hogy megfog jönni.

2022. dec. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen 10-es tesztet vettem.

Még nem jött meg ,van még remény amíg nem jön meg. De már a 10-es ki mutatta volna. Nagyon szeretnénk babát már fél éve próbálkozunk de sajnos nem sikerül.

2022. dec. 1. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sem.Már évek óta nem jön.Akkor én mit mondjak?Lombik lombik hátán és még mindig nincs eredmény.Egy vetélés az eredmény.Fél év az semmi megnyugodhatsz.Majd sikerül.
2022. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!