Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély, hogy összejött a baba?

Van esély, hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. 4 napja késik, 3 napja délelőtt görcsöltem egy kicsit, mint mikor megjön, de az el is múlt még aznap. Tegnap délután jelentkezett egy barna folyás, minimális mennyiség, ma reggel megint semmi.

A ma délelőtt mért hőm 36,6 volt, nem tudom mennyi lehet az alaphőm, mikor legutóbb mértem, (kb 1,5-2 hónapja..) akkor 35,4 volt, arra emlékszem.

Semmi más egyéb tünetem nincs. Mellem sem fájt, nem voltam kifejezetten felpuffadva, (mint mensi előtt általában) nem kívántam jobban az édességet, vagy a fél hűtőt…😃

Férjemmel megszakítással “védekezünk” ,(nyilván tudom, hogy ez nem számít védekezésnek, és így is teherbe lehet esni…😃) mindketten örülnénk a babának, ha holnapig nem jelentkezik vérzés, mindenképp tesztelek, csak most meg ha megjön, vagy negatív lesz, kicsit el leszek kenődve… ☹️

A menstruációm legutóbb nyáron késett egyik hónapban 10 napot, de azóta pontosan megjött mindig, és azelőtt is. Hozzátenném, hogy PCOS-em van, sajnos ez is benne van, hogy emiatt késhet esetleg..

26/L.


2022. dec. 3. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tükröm tükröm mond meg nékem, a kerdező terhes lett a héten?!


Kb ennyire lehet erre értelmes választ adni.

A megszakítás nem védekezés. Magyaran szexeltél vedekezés nékül. Késik is. Simán lehetsz. Tesztelsz, megtudod. Többre mész vele mjnt a jósoltatással

2022. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj.
2022. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 napja késik, már nagy valószínűséggel kimutatná a teszt, hogy mi a helyzet, pontosabb eredményt kapnál, mint az itteni találgatásokból. Sok nő tapasztal barnázást a ciklusa valamelyik szakaszában, amely lehet napokkal a fő menstruációs vérzés előtt is. Van, amikor ez a jelenség teljesen normális és van, amikor valami rosszat jelez, ami lehet egy apró vagy komolyabb hormonális egyensúlyzavar.
2022. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira gyereket akarsz, hogy egy negatív teszt láttán elkeserednél, akkor miért nem normálisan szexeltek, megszakítás nélkül????
2022. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as köszi a válaszod😊 fogok tesztelni persze, ha nem jelentkezik vérzés, csak kíváncsi voltam, hogy volt-e már ilyen helyzetben valaki, tapasztalatokra lettem volna kíváncsi elsősorban. 😊
2022. dec. 3. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen. Mert ha Marikának gyereke lett ebből, akkor neked is. Értem.
2022. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj de negatívak vagytok!😃 inkább készüljetek a karácsonyra, jobban jártok!🥰
2022. dec. 3. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Esély mindig van de csak teszttel tudsz megbizonyosodni vele mert 100 és 1 ok tud lenni arra hogy miért késik a havibaj.
2022. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatívak, hanem csak reálisak. Vizelj egy terhes tesztre és a kérdésed tárgytalan. Szopjuk ki a kisujjunkból, vagy konkrétan mit szeretnél hallani?
2022. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Teszteltél?
2022. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!