Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovulációs teszten...

Ha az ovulációs teszten egyáltalán nem látszik a teszt csík, akkor elég 2 naponta megcsinálni?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a ciklusom, így nem tudom mikor lehet peteérésem. Elég onnantól naponta csinálni a tesztet, ha már látszik a tesztcsík? Ha délután 4 körül csinálom az jó? Akkor minden nap ilyen tájban kell?

Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 30. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg mindket csiknak latszania kell a ciklus barmelyik napjan, viszont akkor pozitiv, ha a tesztcsik legalabb annyira eros mint a kontroll csik. Velemenyem szerint addig amig ra nem jossz, hogy melyik "az" a napod minden nap tesztelj. Sok sikert
2010. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor tesztelgetek szorgalmasan. Remélem meglesz az eredménye! Néhány perc múlva ránéztem ismét és nagyon halványan volt csík, de az már lehet, hogy 5 perc után.
2010. szept. 30. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Az én tesztemre(one step) rá is van írva,hogy 10perc után kell leolvasni,a megfelelő értékelés érdekében.Én a 12.napon kezdek el tesztelni,most vagyok a 16.napon,de még mindig csak halvány a teszt,nekem ma vagy holnap kéne erősödnie.Én du.17.30-kor csinálom meg minden nap.

Üdv

2010. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem a 12. nap után minden nap csináld ha viszonylag normális a ciklusod,én a cicimen érzem ha közeledik az ovulációés onnantól tesztelek van hogy egyszer kora du-n és egywszer kb este 19.00kor mert könnyen el lehet szalasztani .....

sok sikert!

2010. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!