Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy bajt csináltam azzal,...

Nagy bajt csináltam azzal, hogy az itt olvasottak alapján elkezdtem inni a cickafark teát, de pont elv. akkor volt peteérésem? Ráadásul már 9 napja pozitiv az lh teszt. A palástfű teábol naponta mennyit kell inni és mikor?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés elejét nem értem. Palástfű teát a ciklus második felében kell inni. 2x 2,5 dl a napi adag. Nekem az Lh teszt mindig csak 1 napig mutat pozitivat. Hanyadik napon tartasz most?
2008. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnapelött ittam cickafark teát reggel,de akkor még nem tudtam,hogy ártalmas ha már esetleg terhes v.ki.Csak egyszer ittam 2 dlt.Miben hol járok?
2008. szept. 13. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem csináltál nagy bajt, ennyi teától még nem zakkan meg a szervezeted. A kérdés az volt, hogy a ciklusod hanyadik napján vagy?

Amúgy a ciklusod első felében, peteérésedig a cickafarkat idd, napi 1-2 alkalommal, sokan isszák napi 2-vel, én egyet ittam csak. Aztán a peteérés után palástfüvet, napi 1 elég. A napszak mindegy! Kinek mikor van ideje megcsinálni, és megiszogatni. mert a gyógynövényeket nem hirtelen felhörpinteni kell, hanem az a legjobb, ha kortyolgatod.

2008. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aug.30 .án jött meg,s 3 napig volt meg,a 4.nap már csak épp hogy ...Szept 5.e ota pozitiv a teszt.

Köszönöm a segitséget!!!

2008. szept. 13. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív a teszted, szerintem inkább ne teázz már, vagy beszéld meg az orvosoddal, mit iszol. Az alábbi linken sok érdekeset olvashatsz, van benne szó róla a cickafark és palástfűteáról is: [link]

A cickáról sokat ír, és eltérnek a vélemények, beszéld meg orvosoddal, vagy ha van gyógynövényes bolt a közeledben, és megbízhatónak tünik az eladó vele. Én egyiket sem iszom.

2008. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!
2008. szept. 14. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!