Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lassan 2 éve csináljuk...

Már lassan 2 éve csináljuk megszakításos módszerrel Valami baj van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már lassan 2 éve így csináljuk. Eddig sose volt semmi probléma. Nem gyereket akarunk, csak már feljött bennem ez a kérdés jópárszor. 2 év alatt sose volt semmiféle panasz hogy besikerült volna egy gyerek, vagy késett volna..

Lehet pont olyan szerencsés vagyok, hogy az előváladékom nem tartalmaz spermát ? Olvastam róla és elvilev van olyan, hogy valakinek nincs sperma az előváladékában.

Sokszor megkell szakítanunk az aktust, mert nagyon sokszor érzem azt hogy eltudnák élvezni.

Azon is agyaltam már, hogy velem van e a baj, vagy vele.

El is mennék orvoshoz meg nem is. Nem szeretném megtudni azt a dolgot, hogy nem lehetek apa, vagy ő anya.



2022. dec. 4. 23:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
7 evig megszakitassal voltunk egyutt, aztan amikor gyermeket akartunk elsore osszejott
2022. dec. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10 évig védekeztem megszakítással, sosem lettem terhes. Amikor már szerettük volna 1. Babánk azonnal, a 2. 3 hónap alatt jött össze :)
2022. dec. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

10 év megszakítás, aztán mikor gyereket akartunk, 1. próbálkozásból teherbe estem.

Semmit nem jelent. Max azt, hogy szerencsétek volt eddig.

2022. dec. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

11 évig védekeztünk megszakítással,nem lett gyerek,majd az első este mikor nem szakítottuk meg terhes is lettem.

Barátnőméknél, tesóméknál kb ugyanígy.

Az előváladéktól is terhes lehetsz dolgot főleg tinik ijesztgetésére találták ki, erre nagyon csekély az esély.

2022. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

14. Lehet, hogy csekély, de valós.

Plusz sztori (már válaszoltam ezen kívül):

A srác a barátnőjével megszakítással csinálta. Szakítottak. Lett másik barátnője, mondta neki, hogy csinálják így, az előző barátnője se lett x év alatt terhes. Így is csinálták, hát első alkalommal teherbe esett a lány.

Nagyon nem vagyunk egyformák, van akinek ennyi is elég. Mint már írtam ez egy összetettebb téma.

2022. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
28 éve így védekezünk, 3 gyerekünk van mind tervezetten
2022. dec. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek babát és nem sikerül védekezés nélkül egy év alatt akkor érdemes elkezdeni a kivizsgálásokat. Viszont te tudsz sperma vizsgálatot csináltatni abból azért látszik hogy nálad mi a helyzet ha kíváncsi vagy rá.
2022. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#6, honnan tudod, hogy milyen módszerrel csinálták?
2022. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia..mi már 16 éve ìgy csináljuk

2 tervezett gyerekünk van akik elsőre összejött

A.

2022. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu ez az előváladékos story. Aki így lett terhes, ott valószínűleg a pasi nem húzta ki időben. Én világ életemben megszakítással védekeztem és sosem lettem terhes. Pedig ez már ezer+ aktust jelent, valamelyikből csak becsúszott volna. Ahogy mások is írják itt, hogy 10+ éven keresztül nem estek így teherbe, pedig termékenyek.
2023. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!