Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki esett már teherbe...

Valaki esett már teherbe fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Aki fogamzásgátló mellett esett teherbe az melyiket szedte!

Mostmár tényleg kezdek aggódni! 21 évesen még nem szeretnék gyereket!


2008. dec. 25. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, te vagy aki mindennap felteszed ezt a kerdest??? MAr en is leirtam egyszer, hogy ha rendesen szeded, nincs hasmenes, vagy mas gynegito tenyezo, tovabba megfelelo szamodra a gyogyszer, akkor NEM LESZEL TERHES. Mas sem akar terhes lenni, ezert szedjuk a gyogyszert. Tartsd be a szabalyokat, ha igy terhes lesze, akkor nagy PEch. Ha enyire parazol, akkor vedekezzz maskent.
2008. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
Igen, az anyukám :)
2008. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem nem a mindennapi vagyok! A tegnapiban olvastam idézem:


"az én 8 éves fiam is így lett.Pedig percre pontosan vettem be meg ilyenek.Balesetek mindig vannak:Dén meg úgy lettem hogy anyámnak 3 éve spirálja volt:D"


És volt hasonló hozzászólás is!

Azért tettem fel mégegyszer ugyanazt a kérdést mert régebbit nem feltétlenül néznek meg újra, de egy újat igen!


Bocs hogy élek és félek! :S

2008. dec. 25. 20:17
 4/13 A kérdező kommentje:
Második hozzászólónak anyukád milyet szedett, ha esetleg tudnád! Vagy ez régen volt még a régi fogamzásgátlóknál, mert tudom hogy azok nem voltak olyan megbízhatóak!
2008. dec. 25. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem fel múltkor a kérdést :s hát én is olvastam 1-2 olyan dolgot hogy, 17 éves fejjel eszem ágába sincs teher beesni+abortuszt csináltatni. Én olyanokat olvastam pl


- A nőnek új alacsony tartalmú gyógyszert irt az orvos és teher beesett de, tudta miért mert, a szervezete hozzá volt szokva a magasabbhoz.


-Meg csomó nő leírta nekem fórumokon hogy, ő igenis teher beesett a tabitól és hogy a tabi sz*r. De egyik se írja le hogy talán az ő hibája az egész és hogy a körülmények olyanok.


- Jó elismerem régebb gyógyszerektől a mi anyáink teher beestek, de kérem ez a 21 század. Forradalmasították a tabikat és igen vannak akik így is teher beesnek. :s


- Szerintem én is meg a kérdező is arra lenne kíváncsi hogy, MOSTANSÁG az új gyógyszerektől esett már valaki teherbe????

2008. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pontosan így van! Közös a "gondunk" így megértjük egymást! :D
2008. dec. 25. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
megint az elso vagyok, csak azt szeretnem nektek elmondani, hogy nem veletlenul a tabi a legmegbizhatobb vedekezes. Persze, akik nem szedhetik, azok ki vannak ebbol zarva. Nos, nekem a legjobb baratnom gumi mellett lett terhes a 2. gyerekevel ugy hogy nem volt lyukas. En rendszeresen megyek dokihoz, illetve rengeteget olvastam a tablettarol mielott elkezdtem szedni, rengeteg no nem is tud arrol, hogy a tablettajara hatassal van mondjuk hasmenes, hanyas, vagy biz. gyogyszerek. Ezert ajanlatos minden ketes esetnel maskent is vedekezni vagy dokival konzultalni. En csak olyanokat ismerek, kik nem lettek mellette terhesek es higgyetek el, en is allandoan feltem az elejen, de mar 1 eve szedem, mashogy nem vedekezunk es nem vagyok terhes. Az orvosotok fel tud vilagositani a tenyekrol.
2008. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is írtam a múltkori kérdésre, megértem a problémátokat. DE... Egyik módszer sem 100% sajnos, vagy ennyire kockáztatsz, vagy pedig nem szexelsz. Ez van, nincs mit tenni, főleg nem 17 (meg 21) évesen. De ha túl sokat aggódsz, akkor mégrosszabb:\
2008. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia!


unokatesóm esett teherbe gyógyszer mellett,meg az egyik ismerősőm is..szal a környezetemből egyszerre ketten is..de nem tudom megmondani melyik gyógyszert szedték...

mióta nem jött meg?

2008. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. AZ egyik barátnőm. 17 éves volt.:S el is vetette. Pedig rendszeresen szedte és semmi olyan nemvolt ami miatt ne hathatott volna (hasmenés, hányás, stb...) De rá is van írva, hogy nem 100%-osan véd. Ha nagyon félsz, akkor használj gumit is. De amúgymeg, ha megtudod, hogy más lett terhes bogyó mellett, akkor jobban érzed magad? Vagy mi lessz más? Csa jobban fosol majd, és nem élvezed a sex-et, mert: JAjj Vedd ki, jajj ugye még nem szakadt el, jajj ugye nembaj hogy 3 percel később vettem be? Ha ennyire félsz akkor vagy ne szexelj, vagy használj mást is. ennyi... Attól, hogy már 20* megkérdezték, és nem hiszed el amire 5 napja válaszoltak, akkor ezvan... szóval igen, ESTEK MÁR TEHERBE
2008. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!