Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum szedése mellett esett már valaki teherbe fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Én hétfő este óta szedek antibiotikumot torokgyuszira. Fogamzásgátlót már jópár éve, és 3fázisút. Párommal nem védekeztünk, a dokinő azt mondta, minden antibiotikum csökkenti valamennyire a fogamzásgátló hatását.

Mielőtt bárki megszólna, 21 vagyok, több mint 4 éve párommal, és nem arra vagyok kíváncsi terhes vagyok-e, hanem hogy esett-e már teherbe valaki így?


2010. dec. 30. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is antibiotikumot kellett szednem nemrég, de az én tabim egyfázisú, tehát nem tudom, ez téged mennyire érint. Terhes nem lettem, hanem megjött a havim, hónap közepén. Fura volt, be is tojtam ,most mi van, de a doki megnyugtatott, hogy nincs gond.
2010. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!