Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban létezik néhány teszt...

Valóban létezik néhány teszt esetében a száradási csík ? Ebben az esetben nem a HCG-től színeződik el a teszt ?

Figyelt kérdés
Aktus utáni 41. napon időn túl elővettem egy már elvégzett tesztet, melyen egy halvány második csík jelent meg. (Gólyahír teszt volt) Szintén aznap másfajta teszt negatív lett. Másnap és még egy nappal később újabb negatív tesztek sora.
2022. dec. 9. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 8 nappal után volt halovány +, 14 nap után leugri a 2.csík.

A tied száradási.

2022. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a száradási csík és s halvány pozitív ugyan úgy nézett ki.

Ha valóban terhes lennél akkor 2 nap mulva a 2. Csík erősödne.

Én innen tudtam eldonteni.

2022. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az esetemben viszont a többi teszten időn túl sem jelent meg semmi, pedig érzékenyebbet is vettem. Akkor nem vagyok bábáskodik ? :(
2022. dec. 9. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aktus utáni 41. nap? Nem, akkor biztosan nem vagy bábáskodik. Viszont célszerű sűrűbben együtt lenni, ha babát szeretnétek.
2022. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!