Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abbahagyom a Duphastont...

Ha abbahagyom a Duphastont nem megy el a baba, ha teherbe estem?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a nemvárt mensi első napján, napi egy szem duphastont szedtem.
2010. okt. 1. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos a kérdésed... Ma megjött a mensid? Akkor nem valószínű, hogy terhes vagy és abbahagyhatod a gyógyszert. De ha még nem jött meg, csinálj egy tesztet, nagy valószínűséggel ki fogja mutatni, ha baba van és akkor meg egyértelmű, hogy szedd tovább a gyógyszert.
2010. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jtt meg, és még nem mertem tesztet csinálni, olyan sokat csalódtam már.
2010. okt. 1. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg ha duphastont szedtél akkor ha teherbe esel, akkor veszélyeztetett terhes vagy. Ha így van, akkor szerintem tovább kell szedni a duphastont,vagy utrogestant, de azért jó lenne ha ezzel a kérdéssel inkább felhívnád az orvosod.


Ha sárgatest elégtelenséged van akkor elmehet a baba ha abbahagyod.Terhességben a 12. hétig kell szedni, mert akkor alakul ki a méhlepény és az veszi át a sárgatest hormon termelését.

2010. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok! Oké, akkor így már világos. Szerintem mindenképpen szedd tovább az Utro-t, és egy pár nap múlva tesztelj, aztán majd írd meg, mi lett az eredmény. Szorítok!
2010. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem Utrot-t, Duphastont, bocsi....
2010. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm kedves vagy.
2010. okt. 1. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Utrogestant szedtem, és a 12. hétig kellett használnom.
2010. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!