Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevegyem a duphastont? Mikor...

Bevegyem a duphastont? Mikor szerdán dokinál voltam akkor azt mondta szedjem, mert ha baba van, akkor jó ha szedem. De azt nem tudom, hogy most hogy kicsit vérzek szedjem e? Kedden megyek dokihoz. Szedjem ebben a két napban?

Figyelt kérdés

Ma reggel és délelött megint (csütörtökön is, de akkor csak épp reggel a wc-papíron láttam) vérezgettem, utána kis barna, most meg délután semmiEz a görbém:

[link]

100110_1263081600_.png

Szerdán a méhnyálka 17.6mm volt.


2010. jan. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szedheted. Én 7 hetesen erős vérzéssel kerültem ügyeletre. Azt mondták, hogy vegyem be, mert még nem lehet tudni, hogy mi lesz. Végül sajnos mégis elvetéltem.
2010. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedjed. Nekem is kellett szedni az 5 héttől mert nekem is barna pecsételésem volt. A 14 hétig szedtem. A pecsételés megszűnt, egészséges fiam született.
2010. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

100110_1263081600_.png

2010. jan. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!