Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap reggeli együttlétből,...

Vasárnap reggeli együttlétből, ha a jelek szerint kedd este /szerda reggel történt meg az ovuláció, lehet baba?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vasárnap már elkezdett fájdogálni a hasam, peteérés szerű tüntettel. Az ovulációs tesztem viszont negatív volt. Hétfőn szintúgy negatív volt, pedig ott már jelentősen éreztem a tüneteit. Eddig mindig mikor ilyen tünet volt és teszteltem mutatta is a teszt. Most nem.

Kedden már nem tudtam megnézni mert elfogyott pont a teszt és rohanás volt a napom. Ma már nem fáj a hasam viszont fel vagyok puffadva. Csak sejteni vélem hogy mivel a mai nap múlt el a hasfájásom valamikor hajnaltált vagy tegnap este lehetett az ovuláció. (Ha volt 😌)

Így tehát a kérdésem ilyen esetben szerintetek előfordulhat hogy sikeres hónap volt?



2022. dec. 14. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Elvileg az ovulációt megelőző 6 napban történt aktusból lehet terhesség.

Mi 4 v 5 nappal ovuláció előtt voltunk együtt és lettem terhes :)

2022. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok!Jól felpumpalt a párod!Szoritok,hogy ikrek lesznek!
2022. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!