Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-27 napos ciklus esetén 8....

26-27 napos ciklus esetén 8. napon történő együttlétből lehet baba vagy még nagyon korai volt hozzá?Ovuláció 11-13 napon szokott lenni. Ma kezdtem el érezni a peteérés jeleit. Hátha olvassa a kérdést olyas valaki, akinek ennyivel előbb sikerült?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tutira 11-13. napon van akkor nem hinném hogy sikerül.

Legyetek együtt akkor is.

2022. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ma van a ciklusom 9. napja, ma kezdődtek a peteéréskor jellemző tüneteim.
2022. ápr. 17. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha 11 nap van ovu lehet belőle nekem 3 nappal előttiből lett terhesség. 3 napnál többet nem nagyon várnak, de van ahhol 5 napot mondanak.
2022. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sajnos nem jelenti azt hogy a petesejt ki is szabadul.
2022. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztosan akkor van,mert volt hogy követtem ovu teszttel, ami 11.napon volt pozitív, illetve mindig érzem is az idejét.
2022. ápr. 17. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Én lh tesztelek és mindig akkor is éreztem az ovus fájdalmat amikor az lh + let, de egyszer volt olyan hónap, hogy 3 nappal utána volt csak a fájdalom, pedig az ovu akkor volt mikor az lh+ lett, ezt utólag a mensi igazolta, 15 nappal ovu után jön meg.
2022. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, köszi, hogy leírtad. Persze a szervezet produkálhat olyat, ami meglepetést okoz. Az utóbbi két hónapban a 14. napon voltunk együtt védekezés nélkül, illetve mensi után közvetlen, ezekből az együttlétekből nem lett baba.
2022. ápr. 17. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerekünk a 11. ciklusnapon készült vélhetően, kb 8-9. napi együttlétből, 28 napos ciklusaim voltak és ovu tüneteket középidőben érzékeltem, viszont egyik gyerekünk sem középidőben készült végül, hanem uh alapján mindkettejüknél 1 hét különbség volt, egyiküknél + másikuknál - 1 hét.
2022. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten is írtatok olyat, hogy az ovuláció időpontja és az ahhoz köthető tünetek nem feltétlenül egy időben jelentkeznek. A következő esélyesebbnek ígérkező napokban nem biztos hogy lehetőségünk lesz együtt lenni, ami tuti, hogy a 14 és utána lévő napok nàlunk már későiek.
2022. ápr. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!