Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesés érdekében...

A teherbeesés érdekében mindent megtettem?

Figyelt kérdés

Ha célzottan babát szeretnénk és az ovulációm valamint az együttléteink így alakultak, azon lehet még javítani? Az lh szombat előtt erősödött, hétfőn(ma) ismét halványul.


együttlét: csütörtök, szombat, vasárnap, hétfő

lh csúcs: szombat, vasárnap



2022. okt. 31. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A naponkénti szex helyett érdemesebb inkább 2 naponta szexelni.
2022. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből akár lehet baba:)
2022. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 es miert baj az ha minden nap egyutvannak ? Mi is igy csinaljuk ahogy a kerdezo. Nem roszbol kerdezem, csak kivancsi vagyok.
2022. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Mert a spermiumnak is van egy érési időszaka. Az egy napos sperma kissé éretlenebb a két napossal szemben.
2022. nov. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom segít-e a válaszom, de mi így voltunk együtt abban a hónapban amikor sikerült:


[link]


A lila karika jelzi az ovulációt, ami akkor nekem a 15. ciklusnapon volt.

2022. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Mi ovu előtti napokban voltunk együtt, ovukor pont nem sikerült együtt lenni így nem is reméltem hogy baba lesz és lám pont abban a hónapban fogant a lányom :)

Szerintem ebből simán lehet baba

2022. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi akkor voltunk együtt, amikor megkívántuk egymást (nem minden nap), nem görcsöltünk rá, nem számolgattam semmit és három hónap alatt összejött a babánk. (Már egy éves)

A fenti aktusok közül van, amelyik esélyes, de ne görcsölj ezen, élvezzétek egymást és hajrá! 🙂😍

2022. nov. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!