Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A helyemben mikor csinálnátok...

A helyemben mikor csinálnátok az ovu tesztet?

Figyelt kérdés

Délután 4től éjfélig dolgozom.

Hazaérek közel 1 órára.

Mivel nem tudom magam kikapcsolni, így teszek veszek még egy keveset.

Kb 3kor alszom el éjjel.

Túl jó alvó vagyok, így általában délig alszom (9 órát).


Mivel ébredés után el kell teljen egy kis időnek, így otthon nem tudom megcsinálni, be kell hoznom magammal. Itt meg elég érdekesen kell dugdosnom, szóval kicsit rossz így, de nem tudok jobbat.

Amikor hazaérek lenne még értelme tesztelni hajnali 1 körül?


Az idő ami a tájékoztatón van gondolom az átlag élethez van igazítva, nem az enyémhez.

Csak alvasnál nem termelődik annyi, igaz?

Ha elvégzem munka után az valós eredmény lesz? Vagy dugdossam itt bent? 😅


2022. dec. 14. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de tudtommal ne reggeli (esetedben déli) vizelet legyen, és kb 2 óra teljen el előtte pisilés nélkül.

Én délután 2 körül csináltam mindig.

2022. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tartom a 2 órát mindig, és akkor keveset iszom, csak az időpontot kellene beállítani valahogy. Meg hogy éjszaka mikor hazaérek valós lenne e vajon?
2022. dec. 14. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatod, ha hazaérsz. Nem a napszak a lényeg, de ha főleg egy érzékeny LH tesztet egy konkcentrált vizeletből csinálsz (pl 8 órás folyamatos alvás után) akkor álpozitív lehet, LH mindig van, a mennyisége a lényeg és ezért fontos, hogy ne "reggeli" első vizelet legyen.
2022. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 14. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Az LH a szervezetedben mindig délután lesz a legmagasabb, mert akkor termelődik, de így esetedben, hogy fordított napszakban élsz kb lehet hogy valós eredményt adna éjszaka is igen, de a helyedben délután 4 körül is nézném.
2022. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor nézem munka kezdéskor, vagy talán picivel később 5 körül, és nézem éjszaka is. Legalább tudok majd viszonyítani :)

2022. dec. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!